72 4. de Warnsveldsche weg. 5. de Emmeriksche weg. B. Wegen, voorkomende op den legger B. 1. de Berkelsingel. 2. de Martinetsingel. 3. de Graaf Ottosingel. 4. de Tadamasingel. 5. de Vliegendijk. 6. de Dwarsstraat in de Hoven. 7. de Schoolstraat. 8. de Kruisstraat. 9. de zijtak van de Kruisstraat. 10. de Oude Touwbaan. 11. de Achterhoven. 12. de Dijkstraat. 13. de Buitensingel. 14. de Lunettestraat. 15. de Vijfmorgenstraat. 16. de Coehoornsingel. 17. de Rozenhoflaan. 18. de Marschweg van de havenbrug tot de woningen van de Spaarbank. C. Verharde wegen, niet voorkomende op den legger der wegen en voetpaden. 1. de Stationsweg. 2. de weg over de voormalige Contre-Escarpe. 3. de Louisesingel over de Berkelbogen langs school M tot de Nieuwstad. 73 4. de weg tot toegang naar de Mulderskamp. 5. de Eerste Pofferdijkdwarsstraat. D. Puin- en Sintelwegen. 1. de weg over den Houtwal. 2. de Marschwegen. 3. de weg naar Helbergen tot de brug over de beek. 4. de Zwarte weg, van de Vijfmorgenstraat over het Hooge West naar den Vierakkerweg. 5. de afweg naar de Waarden, van den Kanonsdijk tot aan de Losplaats. 6. de weg naar de „Smeerkamp" tot aan de gemeente grens. 7. de weg naar de oude mestplaats. 8. de weg langs de touwbaan in de Hoven. De verschillende wegen werden met de daarvoor toegestane gelden zoo goed mogelijk onderhouden. Ook in het afgeloopen jaar werd geen gebruik ge maakt van het toegestane bedrag voor het walsen van verharde wegen. Voor het onderhoud der puin en sintelwegen werd geregeld zorg gedragen. Deze verkeeren in goeden toestand. Tengevolge van den hoogen waterstand in het voorjaar hebben enkele dezer wegen veel te lijden gehad, vooral was dit het geval met den weg over Helbergen en een gedeelte van het lijnpad. De beschadigde gedeelten

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 39