60 18. Het machinegebouw aan den Graaf Ottosingel. 19. De lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal. 20. De bergplaats voor de brancard en voor mate rialen voor den ontsmettingsdienst, in de Ros- molensteeg. 21. De éénkamerwoning in de Rosmolensteeg, be stemd voor huisvesting van die gezinnen die ten tengevolge van te houden ontsmettingen, tijdelijk hun woning moeten verlaten. 22. De Ruïne over de Berkel. 23. 6 publicatieborden. 24. Twee openbare privaten. 25. Twintig urinoirs. 26. 26 Watertrappen met 18 spoelingen. 27. Het speelterrein met loods bij den weg naar Laren. 28. Het gebouw op de begraafplaats waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning van den opzichter. 29. Het lijkenhuisje op de begraafplaats. 30. De overdekte kinderspeelplaats op den hoek van de Polsbroek en Lievenheersteeg. 31. De warme en koude kassen en de bergloods in de gemeentelijke kweekerij aan den Buitensingel. 32. Het gebouw aan den Buitensingel in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst. 33. De loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek. De verschillende gebouwen werden naar behooren onderhouden. Van het kantorengebouw in de Lange Hofstraat werd het verfwerk van den achtergevel ge- ói heel hersteld terwijl voor het kantoor gemeentereiniging een nieuwe schoorsteen werd gemetseld. De woning van den concierge van het gemeentehuis werd van binnen opnieuw geverfd terwijl twee kamers opnieuw werden behangen. Voor het gebouw waarin de militiezaal aan het Kerk hof werd een nieuwe bekapping voor het voorgedeelte pasklaar gemaakt. Het opbrengen van deze bekapping werd in verband met de mobilisatie en huiselijke om standigheden van den bode tijdelijk uitgesteld. In den stadstimmerwinke! hadden eenige verbrekingen plaats ter bevordering van de goede opstelling van een gecombineerde houtbewerkingsmachine. Ingevolge besluit van Burgemeester en Wethouders van 1 De cember 1914, 2e afd., No. 4396 werd een spoeling voor de Wassinkshoek en drie spoelingen in de Binnen gracht opgeruimd. Deze opruiming werd uit hygiënisch oogpunt gewenscht geoordeeld. Van de bergplaats in het Hoogestraatje werd het dak vernieuwd. Bij den politiepost aan den Deventer- weg werd een gelegenheid tot berging van fietsen aangebouwd, en het geheel, met den wachtpost, van buiten en van binnen geverfd. De bergplaatsen tot bewaring van brandbluschmiddelen aan den Graaf Otto Singel en aan het Broederenkerkplein werden opnieuw geverfd evenals het machinegebouwtje op den hoek van de Groensteeg en den Graaf Otto Singel. Bij Raadsbesluit van 5 Januari 1914, werd aan de Vereeniging tot beheer van een muziekcorps alhier, gedurende twee avonden in de week het medegebruik gegeven van de miiitiezaal op het Kerkhof.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 33