Bijlage Q. 2 de Markt, één op de openbare stoep liggende naast den winkel van SlMON de Wit aan de Houtmarkt, twee in het Coenenspark, één op het 's Gravenhof en één bij de Kraan op de IJsselkade. Geen oezer plaatsen voldeden, hetzij wegens gebrek aan ruimte, hetzij wegens hare slechte ligging of we gens gemis aan verlichting. Behalve die openbare uitvoeringen heeft het korps belangeloos hare medewerking verleend bij de in Maart van wege de gemeente in de Buiien-Societeit gehou den gastentoonstelling, door aldaar op de openings avond een concert te geven. Verder werden gegeven twee concerten voor de verpleegden van het O. en N. Gasthuis en twee concerten voor de militairen op het Artilleriepark. Het aantal leden van het korps bedroeg bij den aan vang van het jaar 3028 behoorden er tot de vereeni- ging, die zich na opheffing van de Schutterij, heeft geconstitueerd. Slechts één lid van die oude vereeni- gmg wenschte geen genoegen te nemen met de voor waarden gesteld door de nieuwe vereeniging en is derhalve afgevallen. Door den kapelmeester werden 7 leerlingen aange nomen, van welke er één in den loop van het jaar is afgevallen, zoodat het korps aan het einde van het jaar 36 leden telde. De mobilisatie heeft geen enkel lid uit het korps weg gehaald. De repetities werden behalve gedurende de maanden Augustus, September en October in de militiezaal aan het 's-Gravenhof gehouden. Toen gedurende die 3 Bijlage Q. 3 maanden de militiezaal in bezit was genomen door de militairen zijn de repetities gehouden in de Buiten- Societeit. Moge de nieuwe vereeniging haar eerste verslag eindigen met het uiten van den wensch, dat er in het jaar 1915 eene geschikte tent worde gemaakt om zoo wel middag- als avondconcerten te kunnen geven voor het publiek, dat door zijne talrijke opkomst bij de reeds gegeven uitvoeringen blijk gaf, die concerten zeer op prijs te stellen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1914 | | pagina 246