30 1 Mei. Uitloting van aandeelen in diverse geld- leeningen. Besluit toe te treden ais lid der op te rich ten Vereeniging van Nederlandsche ge meenten. Besluit het terrein achter de H. B. School te bestemmen tot hortus dier inrichting van onderwijs en Burgemeester en Wethouders daartoe een crediet te verleenen van ƒ80.—. Besluit de heeren F. C. Gies en J. J. de Jong toe te laten als leden van den Raad. Besluit aan de Weduwe L. J. Dormits in huur af te staan een stuk grond op de Marsch. Vergunning aan J. E. van der Linden tot het stichten van een grafkelder op de Al- gemeene Begraafplaats. 815 Mei. Vaststelling der verordening, regelende de ontvangsten en betalingen voor de Gasfa briek en Waterleiding der Gemeente Zut- phen. (Zie 10 Juli hierna, bldz. 33.) 12 Juni. Beëediging der heeren Gies en de Jong als leden van den Gemeenteraad. Besluit tot verhuur van grond bij den Coehoornsingel aan J. van der Stok. Besluit tot verhuur van grond bij den Coehoornsingel aan C. J. G. van den Berg van Saparoea. Besluit om aan de Commissie van bijstand voor de Gemeentereiniging in gebruik te geven de weiden, genaamd de le kloot 31 der Pagematen en de 2e kloot van den Grooten en Kleinen Weezenrooi, tegen een pachtprijs van 435.verminderd met de opbrengst der naweiden. 12 Juni. Besluit tot het doen van af- en overschrij ving op- en tot aanvulling van de Gemeen- tebegrooting 1910 en tot betaling uit on voorzien dier begrooting. Besluit tot het aankoopen eener inschrijving, nominaal groot 2200, op het 3% Grootboek der Nationale Schuld ten behoeve van het fonds der Gemeente ter voldoening van verschuldigde uitkeeringen, enz., krachtens de Ongevallenwet 1901. Besluit a. aan de Geld. Vereeniging voor Kunstnijverheid toe te kennen een jaarlijk- sche subsidie van ten hoogste f 5600. waarvan 600 zal strekken als subsidie voor de Industrieschool voor meisjes. (Zie 10 Juli hierna, bldz. 33/34.) b. aan die vereeniging tegen 4% te leenen de som van f 7000,en c. van de Spaarbank te Zutphen voor het sub b genoemd doel te leenen 7000,— rentende 4% 's jaars. Besluit aan de Tramweg Mij Zutphen Emmerik uit te keeren 1724,35 als rente garantie over 1910. Afwijzend beschikt op reclames tegen aan slag in het vergunningsrecht voor den ver koop van sterken drank in het klein van

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1911 | | pagina 17