70 De Directeurskamer werd opnieuw behangen. De trappen werden hersteld en met houtcementen dek- treden bekleed. Er werd voortgegaan met de ge deeltelijke vernieuwing der banken en kachels. In het Gymnasium werd een nieuw meisjesprivaat getimmerd. Van de Gymnastiekschool werden de buitengevels geverfd. Behalve de verf- en witwerken, die werden aan besteed, geschiedden de verschillende onderhouds werken door gemeentewerklieden in eigen beheer. De kosten van het onderhoud hebben bedragen: Aan de Bewaarscholen 1057,10i Scholen L. O. 1431,79 H. B. School 1098,15A Gymnasium 476,81 Gymnastiekschool 194,82 Pompen. Deze zijn de navolgende: in de Waterstraat, Kuiperstraat, Raadhuissteeg, aan Zaadmarkt, Houtmarkt, Groenmarkt, in Vaaltstraat, Naadzalc, Broederenkerksteeg, Heukerstraat, Bakkerstraat, 71 in de Kreynckstraat, Nieuwstad (Mosmarkt), Zevennotenboomstraat, Tengnagelshoek, Oudewant, Halvemaanstraat, hoek Melatensteeg, Laarstraat, Donkere steeg, Hoven. (23 stuks te zamen.) Verder zijn 5 standpijpen van de waterleiding ge plaatst als volgt: 1 in de Donkere steeg, 1 Barlheze, 1 Laarstraat, 1 Polsbroek, 1 op het Vischpoortplein. In het plantsoen aan de IJsselkade werd eendrink- kraan van de waterleiding geplaatst. Het onderhoud geschiedde als gewoonlijk, waarvan de kosten hebben bedragen 275,751. Straten, Pleinen en Riolen. Voor rekening van derden werd tot dichten en herstraten van sleuven en opgravingen bestraat: Voor de gasfabriek 1783.Ml. waterleiding 390. particulieren 114.50 Verder werden op Deventerweg, David Evekink- straat, Buitensingel, Emmerikschen weg, Graaf Otto- Singel, Berkelkade, Jacob Damsingel, Noorderhaven, a V yy yy yy yy yy yy yy V yy yy yy n yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy yy

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 37