34 5 November. Eervol ontslag aan den heer A. Pot, als onderwijzer aan school H. Aankoop van grond van Mevr. de Wed. Mispelblom Beijer, (terrein oude gas fabriek.) 3 December. Benoeming der heeren C. Bijl en W. J. Schillemans, tot leden der Commissie van Toezicht op het L. O. Idem der heeren W. de Widt, J. A. Schutte, J. F. Paternotte, O. W. Ormel, B. W. van Eldik, Mej. J. G. H. Harbach en K. F. Wijgman tot leden der Com missie tot wering van schoolverzuim. Benoeming van den heer G. J. Garsen tot Provisor van het Burger Weeshuis. Idem van den heer Mr. J. B. Sölner tot Provisor van het Bornhof. Idem van den heer C. C. Brünings tot Provisor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Idem van den heer J. Rutgers Jzn. tot lid der Commissie voor de strafver ordeningen. Benoeming van den heer W. J. Schille mans tot Provisor van het Burger Weeshuis. Benoeming van den heer G. A. Besse- link tot onderwijzer aan school H. Idem van Mej. Chr. Zurink, tot onder wijzeres aan school I. 35 3 December. Besluit om de aan te leggen dwarsstraat op het terrein der Oude Gasfabriek, in de richting naar de Berkelkade, eene breedte te geven van 9 meter. Machtiging aan Burg. en Weth. tot het opruimen der gebouwen op voormeld terrein. Verlenging begiftiging inkomsten eene der Stads Doctorale praebenden ten be hoeve van E. Lindeboom. Wijziging uitbreidingsplan, art. 28 Wo ningwet. Archief. In 1906 werden aan verschillende personen op hun verzoek mededeelingen uit het oud-archief verstrekt. De tijdelijke assistent begon met de samenstelling van een catalogus van boeken, welke op Zutphen en Gelderland betrekking hebben. Van het oud-archief bestaan de volgende inven tarissen 1. Tijdrekenkundig register van alle oorkonden, in het stedelijk archief te Zutphen berustende, twee deelen, het eerste deel werd in 1854 door Mr. R. W. Tadama, het tweede in 1862 door Dr. W. J. A. Huberts uitgegeven. 2. Een geschreven inventaris, welke geregeld wordt bijgehouden. Van de bibliotheek bestaan 1. Een geschreven catalogus.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 19