32 3 September. Eervol ontslag aan den heer W. Steffe- laar, als Boekhouder der Gasfabriek en Waterleiding. 1 October. Eervol ontslag aan Dr. J. van IJzeren, als leeraar aan het Gymnasium. Idem aan den heer A. van Eekeren, als onderwijzer aan school I. Benoeming van Dr. P. de Koning tot leeraar in de oude talen, aan het Gymnasium. Wijziging art. 3 verordening op het be heer van de gemeentelijke gasfabriek en Waterleiding. Verhuring aan J. W. Magendans van het huis no. 26, aan de IJsselkade. IQ October. Benoeming van Mej. T. Douwes en Mej. G. Leurink, tot onderwijzeressen aan school G. 29 October. Benoeming van den heer S. Elzinga tot onderwijzer aan school D en van den heer C. Kraal tot onderwijzer aan school I. Toegestaan uitkoop door G. Nijhof, van een thins, gevestigd op een perceel aan de Pelikaanstraat, tegen penning XX. Eervol ontslag aan Mej. C. E. de Herder, als onderwijzeres aan school I. Verhooging salaris van elk der Gemeente boden, met 100, Verhooging subsidie aan de Zutphensche Wijkverpleging, met 100,—, 33 29 October. Toekenning subsidie van 100,aan de Vereeniging tot instandhouding van schoolbibliotheken voor de scholen E, G, H en 1. Besluit tot heffing voor 1907 van 44 op centen op de hoofdsom der Rijks perso- neele belasting. Vaststelling gasprijs, over gewone meters op 6 cent en van dien over muntgas meters op 7 cent de M3. Vaststelling Gemeente begrooting voor 1907, in ontvangst en uitgaaf op 635296,92i. 5 November. Benoeming van den heer T. H. Olden- huis Gratama, tot Provisor van het Burger Weeshuis. Idem van Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer tot Bestuurder van het „de Vullersfonds." Toelating van den heer F. A. Bonté als Raadslid. Wijziging van art. 25 van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. Verkoop van grond aan den Buiten singel, aan J. H. en B. G. Landeweert. Verleening crediet van 1850,voor uitbreiding rioolnet Buitensingel. Vergunning aan L. Portheine Hzn., tot het plaatsen van een graanelevator aan de Zuiderhaven.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1906 | | pagina 18