n STOOM N A M E N A A It D TUIGEN Gebezigde beweeg kracht. (Sloom EIGEN A K E N. F A B U I E K. gas, waler, enz.) Maatschappij lot E.\pl. der Steen fabriek, „de Vliel- berg" (J.P. Ilassclo&Zn.) Steenfabriek. 1 8 1 Sloom. Alsboven. Ketel voor wateropvoer geplaatst in een gebouwtje 1 Alsboven. Ketel voor den opvoer van water. 1 1 Jlir. 11. A. D. Cornell. Stoommachine (locomobiel) lot hel drijven eener sleenpersmachine in zijne steenfabriek. 1 8 1 L. Ilartgerink Jr. Stoomkoronmolcn. I 10 1 H. ter Beek. hl. I G i Firma B. A. Albers Co. Sloomzeeplabriek. 1 G 1 Firma A. J. Reinders «k Zn. Stoomtuig in zijne wasch- inrichling tol het koken van water en stijfsel. I 2 1 In het afgeloopen jaar werden, krachtens de wet van 2 Juni 1875, (Stbl. No. 95) door ons de navolgende vergunningen verleend Aan F. Veenhuis, vergunning tot het oprichten van eene slachtplaats van vee, in een gedeelte van het perceel Spittaalstraat no. 48. de firma Vetter Co., tot het oprichten van eene distilleerderij in het perceel aan de Naadzak no. 12. 5. Klerk, tot het oprichten van eene banket bakkerij in het perceel aan de Korte Hofstraat no. 4. II. H. Bennink Jr., tot het oprichten van eene rund- en varkensslachterij en rookerij, in het per ceel aan de Zevennotenboomstraat no 2. Aan IV. D. C. Koningsveld, tot het plaatsen van een horizontalen gasmotor van P.K., voor het drijven van verschillende werktuigen, van eene smidse en een luchtgastoestel, alles in een kelder van het perceel Groenmarkt no. 45. L. van Zebcn, vergunning tot het bijbouwen van een oven in de broodbakkcrij aan de Laarstraat no. 19. G. IV. van Barneveld, (voorheen de firma Nauta Co tot het plaatsen van een gasmotor van 2 P.K., in het perceel aan de Roodetorenstraat no. 19, tot het in beweging brengen van drukpersen. Alb. Rooscn, tot het plaatsen van een gasmotor van ij P. K, tot het drijven van een draaibank met daaraan verbonden zaagtoestel in het perceel aan de Spiegelstraat no. 11. de firma Vetter Co., tot het plaatsen van een distilleerketel in het perceel aan de Naadzak no. 12. M. H. Roodschild, (firma L. S. Roodschild), tot het bergen van beenderen, het bergen, sortecren en persen van lompen in het perceel aan de Havenstraat no. 17. G. J. Mecrstadt J.W.Gzn tot het plaatsen van een gasmotor voor het in beweging brengen van een vleeschmachine in zijn perceel aan de Beuker straat no. 54. IV. H. Aalders, tot het oprichten van eene slacht plaats van varkens en van eene rooke ij, in het perceel aan de Laarstraat 110 159. 116 Cfj Cd H DER DER Cd Cd X". x; - 'j* H y. 117

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 60