zake subsidieering Stoomtrammen Zut- phenEmmerik en ZutphenHengelo. 7 Mei. Benoeming van J. E. Rietbergen tot onder wijzer aan school E. Vaststelling primitief kohier ink. bel. voor 1900, tot een bedrag van f 69484,33. IS 11 Burg. en Weth. gemachtigd tot teekenen van verklaringen in zake rivierverbete ringen door het Rijk. 11 Juni. Afwijzende beschikking op adres Holl c.s. om tweedaagsch feest te houden tot vie ring verjaardag H.M. de Koningin. Benoeming van den heer D. N. Labrijn tot lid Commissie Gasfabriek en Water leiding. Goedkeuring verhooging tarief verpleging van krankzinningen in de 3e klasse in het O. N. Gasthuis. Continuatie splitsing 3e klasse H. B. School voor cursus 1900/1901 voor onderwijs in Aardrijkskunde, Boekhouden en Plant- en Dierkunde. Continuatie tijd. aanstelling Dr. W. H. Denier van der Gon en L. D. Wolters, als leeraren H. B. Schoolvoor cursus 1900/1901 Als boven L. E. Claus, D. J. van Loo en A. W. E. J. de Haanals hulpleer- aren B. A. School. Verhooging gasprijs voor gas over ge wone meters, met 1 cent per M3. 15 ii Juni. Verzoek aan Minister van W. H. en N. opheffing onderweg met duiker, alsmede overweg op de Marsch. Wijziging voorwaarden in zake opheffing overweg aan het einde der Nieuwstad. Ruil van grond met H. T. en G. Bran- denbarg. Verhuring hooge losplaats aan de Noor derhaven aan J. van Hattum enz. 30 Juli. Eervol ontslag aan P. Dietz, als onder wijzer aan school B/C, en toekenning toelage aan dezen. Aangenomen voor kennisgeving adres A. Schut c.s. betreffende verhuring kop Noor derhaven enz. Benoeming van Dr. A. C. Oudemans en H. M. Bernelot Moens tot tijd. leeraren H. B. S. en school A. Benoeming van den heer H. M. Bernelot Moens, tot tijd. leeraar aan het Gymnasium. Splitsing ie kl H. B. School voor cursus 1900/1901 voor onderwijs in schoon schrijven, rechtl.- en handteekenen. Benoeming van den Heer C. L. Fahro, tot leeraar in de Wiskunde en Nederl. taal aan de B. Av. School. Continuatie tijd. benoeming van den heer J. Goemans, tot leeraar aan het Gym nasium. Aanvaarding toegedachte verhooging Rijks subsidie voor de H. B. School. 14

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 9