VERSLAG van Bargemeeater en Wettioaders ia» ie» Raai ier Gemeente Zatpkn, om ie» toesta»! e» liet ieieer ier GASFABRIEK e» WATERLEIDING, over liet iieostjaar 1900. Bijlage G. 4 Schouwingen en Oefening. Bij de gehouden schouwingen werd alles steeds in orde bevondenwel een bewijs dat het materieel steeds goed wordt onderhouden. De jaarlijksche schouwing der werkplaatsen en fabrie ken leverde dit jaar geen reden tot bemerking op. Kleine veranderingen, die bij de gehouden oefening in de maand Julij bleken noodig te zijn, werden in orde gemaakt en werd als vergoeding aan het perso neel uitbetaald eene som van ?7>10- Het bestaande Brandreglement is geheel herzien en is hierin vooral wat de betaling van het personeel be treft, een wijziging gekomen. Het nieuwe reglement treedt i Januari 1901 in wer king. Namens Generale en Adjunct Generale Brandmeesters, W. H. SCHUKK1NG, Adj. Generale Brandmeester. Bijlage H. Onder verwijzing naar de hierna volgende verslagen van de Commissie voor de Gemeentelijke Gasfabriek en voor de Gemeentelijke Waterleiding, aan welke verslagen Burgemeester en Wethouders zich refereeren- wordt nog medegedeeld, dat ten opzichte dier Inrich tingen het volgende in 1900 in den Gemeenteraad is verhandeld a. Gasfabriek. 8 Januari. Eervol ontslag aan den heer W. Niermeijer, als Directeur. 5 Febr. Benoeming van den heer J. H. A. Albrecht) tot Directeur. Aankoop huizen en tuinen voor uitbreiding der Gasfabriek. 5 Maart. Verworpen voorstel van den heer Groene- veldtot wijziging van art. 3 der voor waarden voor de levering van gas over muntgasmeters.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 90