Commissie voor de Inkomstenbelasting. C. D. Muijderman. B. Cuperus. D. Albers Wzn. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende het jaar. Latum van ingang Plaatselijke verordeningen enz., gedurende het jaar vastgesteld. 1Strafverordeningen Geene. 2B e la stingv cr ordeningen 2 April. Verordeningen op de heffing en invordering van staangeld voor tenten, kramen of loodsen. 19 Nov. Idem van het marktgeld op de Veemarkt. 3. Verordeningen van verschillenden aard. l_Oct.Brandreglement. l'J Kov. 4. Instruction. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1900. 8 Januari. Een subsidie van 150,verleend aan de Geldersche Pluimveeclub, voor eene tentoonstelling. Eervol ontslag aan den heer W. Niermeijer, als Directeur der gasfabriek en waterleiding. M. A. G. Vorstman begiftigd met de in komsten eener stads doctorale praebende. Benoeming van den heer W. C. Staring tot Provisor van het O, N. Gasthuis. 10 K A M E N. J. Martinus. A. M. Gunst. Th. Boerman. J. P. Jacobs. G. Beker. M. Hiemstra. Pr. H J). Tjeenk Willink. J. Goemans. Dr. J. II. Vernhout. H. M. Bernelot Moens Pr W. H. Penier v. d. Gon. L. P. Wolters. Pr. A. C. Oudeman9. H. M. Bernelot Moens. A. W. E. J. de liaan, L. E. Claus. P. F. Zuuring. P. J. van Loo. C. L. Fahro. P. Pietz. G. J. Reerink. H. A. Sauter. A. G. Arentsen. W. Meijer. J E. Rietbergen. P. A. Biermasz. A. G. Arentsen. K. Lenderink. W. Meijer. BETREKKING. Agent v. Pol. 2e kl. (bevor dering. Agent van Politie 3e kl. ld. 3e kl. ld. 3e kl. ld. 3e kl. ld. 3e kl. Leeraar Gymnasium en aan school A. Leeraar Gymnasium. Id. Id. Leeraar H. B. S. ld. Id. Id.(en aan school A) Leeraar B. Av. school. Id. Id. Id. Id. Onderwijzer school B/C. Id. Id. Onderwijzeres school B/C Onderwijzer school E. Id. Onderwijzer school I. IOnderwijzeres school I. Id. 'Onderwijzer school I. der benoe ming. 1 Juli. 2 L Mei (def.) 1 Mei. 15 Juni. I Sept. 15 Jan. I Sept. 1 Sent. 1 Sept. 15 Jan. Sept. Sept. Sept. Sept. Sept. Sept. Sept. (tijd.) (tijd.) (tijd.) (tijd.) (.tijd-) (tijd.) (tijd.) (tijd. (tijd.) (tijd.) (tijd.) (tijd.) van het ontslag. I Febr. I Pee. 15 Jan. II Sept. 1 April. I Juni. I April. 1 Juni. Sept. Febr. 1 Juni. I Mei. 1 April. I I

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 7