30 juli. Verhuring perceel grond aan J. L. Droog. Verpachting perceel bouwland aan 15. Beeuwkes. Verhuring grond aan de M'j tot expl. der Steenfabriek „de Vlietberg." Verhuring perceel grond aan de firma A. 1. Uiterwijk Zn. Verpachting terreinen in de Hoven aan A. Harmsen Hzn. en anderen. Crediet verleend van 137000,voor verschillende werken ten behoeve der Gas fabriek Opmaking drie dubbeltallen benoeming zetters. Crediet van 500,- verleend aan de feestcommissie tot viering verjaardag H.M. de Koningin. Crediet van f ioco,— verleend voor op hooging laag gedeelte in de Uiterwaarden. 3 Sept. Benoeming van H. A. Sauter tot onder wijzer aan school B/C. Herbenoeming van Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, als Curator van het Gymnasium. Nadere splitsing ie klasse B. Av. School. Intrekking raadsbesluiten 3 en 17 Oct. 1898, betreffende den bouw eener nieuwe Gasfabriek en de plaats waar deze ge bouwd zal worden. Verlenging termijn voor de verwisseling der schoolgebouwen G en H. 3 Sept. Toelating van het benoemd Raadslid, den heer R. ten Cate. Verpachting perceel grond aan II. v.d. Worp. 1 Oct. Beëediging van het benoemd Raadslid, den heer R. ten Cate. Herbenoeming van den heer C. Storm Buijsing als Ambtenaar van den Burgerl. Stand. Wijziging Brandreglement. Burg. en Weth. gemachtigd tot aangaan overeenkomst met het Rijk in zake los- en laadplaats aan den IJssel. Besluit om de accasia's in de Rozenhof laan te amoveeren. Voor kennisgeving aangenomen mededee- ling verlof voor 6 maanden, verleend aan Dr. W. Sneltjes. 17 Huldebetuiging aan H.M. de Koningin bij gelegenheid Harer verloving met Z.H. Hertog Hendrik van Mecklenburg-Schwerin. 19 Nov. Benoeming van Mr. H. C. Pennink tot Curator van het Gymnasium. Vaststelling voorwaarden leveren gas voor het Krankzinnigen-gesticht „Het Grafïfel." Afwijzende beschikking op adres J. P. Roelofsz c.s., om uitbreiding Waterleiding tot in de Hoven. Vaststelling verordeningen heffing en in vordering marktgeld op de Veemarkt. Ontslag Algem. Arbeidersvereniging huur benedentuin, bezuiden de H. B. S. i6 17

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1900 | | pagina 10