14 7 Maart. Aangenomen het aanbod van de firma J. H. Bakker Co., om op den Kro ningsdag een Wilhelminaboom te planten, op de plaatsdoor Burgemeester en Wet houders daarvoor aan te wijzen. 4 April. Eervol ontslag verleend aan Dr. P. Foc- kens, als leeraar aan het Gymnasium, met ingang van I Juli. Benoeming van T. Nijenhuis tot onderwij zer aan school D. Opneming van kasgeld bij de Nederland- sche Bank tot een bedrag van f 26000, en zulks tegen beleening van aandeelen Ned. Westf. Spoorweg-Mpü Afwijzende beschikking op adressen van J. Klaassen c.s. en E. Meppelink e.s., om verlaging van erfpachtsom. Af- en overschrijving op de begrooting voor 1897. Continuatie der huur van den kelder onder den Wijnhuistoren aan de firma J. J. Mispelblom Beijer Zn. Besluit tot vernieuwing van de leuning der brug over de Rozegracht. Vaststelling der verordeningen op de heffing en invordering van de Inkomstenbelasting. Goedkeuring der rekening van het Stede lijk Ziekenfonds over 1897, met een sub sidie van 843,25s. Aanbieding van het verslag omtrent den toestand der Gemeente over 1897. 15 4 April 2 Mei. Machtiging verleend om den post schrijf- loonen enz. voor den Gemeente-Ontvanger met 100 te overschrijden. Machtiging tot verkoop van kleigrond aan van Bruggenbenoodigd voor een dam bij de Begraafplaats. Besluit om het van Burgemeester en Wet houders ingekomen voorsteltot het bou wen eener nieuwe Gasfabriek, te onder zoeken in de afdeelingen. Benoeming van mej. H. A. Salemink tot onderwijzeres in de handwerken aan school F. Goedkeuring der rekeningen van de Be waarscholen over 1897. Besluit tot het gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters van landerijen, koopers van grasgewas en gebruikers van gas- en waterleiding. Uitloting van aandeelen in de geldlee- ningen van 1886, 1893, 1894 en 1896. Aan den pachter van de veemarkt wordt f 100 subsidie toegekend voor de aan schaffing van een veewagen. Vaststelling van het primitief kohier der Inkomstenbelasting voor 1898. Een crediet van 15 500,verleend voor eene wijziging in de Gasfabriek. Besluit om een onderzoek in te stellen omtrent de wenschelijkheid van het invoe ren van electriciteit in deze gemeente. 11 11 11 11 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 9