7 Februari. Afwijzend beschikt op het adres van de Wed. B. J. Steemersgeb. Rijsemus, om voor hare kinderen een toelage van het Burger-Weeshuis te mogen ontvangen. Op verzoek eervol ontslag verleend aan Jhr. Mr. S. Laman Trip, als lid der Com missie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Benoeming van den heer H. J. G. Sou man tot lid der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. Goedkeuring der rekening van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken over 1897. Advies op adres van Jhr. Mr. D. O. Engelen aan Gedeputeerde Statenom de Gemeente-begrooting voor 1898 niet goed te keuren. Besluit om de oude verordening op de heffing van inkomstenbelasting nog voor 1898 te doen geldendoch deze te wijzigen in dier voegedat het maximum der te heffen belasting van 60000 wordt ge bracht op 80000. Aanwijzing der stemlokalen in de stern- districten van de verkiezing van leden der Provinciale Staten. Goedkeuring van het Reglement voor de Kamer van Koophandel en Fabrieken. Amoveering van vijf boomen in den tuin der Buiten-Societeit. '3 7 Maart. Eervol ontslag verleend aan J. B. Penning als onderwijzer aan school D. Eervol ontslag verleend aan mej. C. K. Bientjes als onderwijzeres in de handwer ken aan school F. Afwijzend beschikt op een verzoek van J. A. Bientjesom ontslagen te worden van de huur van het huis op het Oude Want. Benoeming van mej. C. M. Bolderman tot onderwijzeres aan school H. Benoeming der Commissiën tot nazien der gemeente-rekening en daarbij behoorende rekeningen en der rekeningen van de In stellingen van Weldadigheid. Amoveering van twee boomen bij de Zeepfabriek van de firma Albers Co. Benaming van eenige straten. Wijziging der Gemeente-begrooting voor 1897. Vaststelling der verordeningen tot heffing en invordering van kade-, lig-, haven- en kraangelden. Wijziging der verordening op de heffing van staangeld voor tentenkramen of loodsen. Goedkeuring der rekening van de Werk- school over 1897. Besluit om aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal bij adres te verzoeken, om Zutphen in het intercommunale tele foonnet op te nemen. 12

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 8