Belasting verordeningen 7 Febr. Wijziging verordening heffing ink. belasting, (verhooging maximum.) 7 Maart. Verordeningen op de heffing en invordering van kade-, lig-, haven- en kraangelden. 7 Maart. Verordeningen op de heffing en invordering van staangeld voor tentenkramen of lood sen. (nadere wijziging). 18 Juli. Verordeningen op de heffing en invordering van schoolgeld voor het Gymnasium. 4 April. I Verordeningen op de heffing en invordering 18 Juli. der Plaatselijke directe belasting naar het 3 Oct. (inkomen. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 7 Febr. Verordening tot aanwijzing van stemlokalen in de stemdistrictenvoor de verkiezing van leden der Provinciale Staten. 18 Juli. Wijziging verordening tot regeling van het Gymnasium. 21 Nov. Idem Verordening tot aanwijzing van stem lokalen in de kiesdistricten voor de verkiezing van leden van den Gemeenteraad. 9 Dec. Reglement voor het Stedelijk Ziekenfonds, (vastgesteld door Burg. en Weth.) 4. Instruction. 3 Oct. Wijziging van de instructie voor den Gemeente- Ontvanger. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1893. 10 Januari. Afwijzend beschikt op een adres van B. Schwarz, om ontheffing van pacht van weiland, wegens vertrek naar het Buiten land. Eervol ontslag verleend aan mej. M. J. E. van de Velde, als onderwijzeres aan school H. Benoeming van leden der Plaatselijke Gezondheidscommissie, Bestuursleden der muziekschool en leden en plaatsvervan gende leden der steinbureaux voor ver kiezingen van leden der Provinciale Staten en der Tweede Kamer. Continuatie, voor een jaar, der tijdelijke aanstelling van den heer W. C. Gelton als leeraar aan de Hoogere Burgerschool. Ruil van grond met G. W. Ormel en het Bestuur der Christelijke school. Aankoop van grond in de Groensteeg, van J!i. Wa. Slotboom. Burgemeester en Wethouders gemachtigd tot verpachting van landerijen en weiland, waarvan de pacht dit jaar expireert. De Burgemeester gemachtigd tot verkoop van grasstraatvuilsnoeihout enz. Onderhandsche herverhuring aan J. A. Bientjes, van het huis op het Oude Want. Vermindering van pacht verleend aan B. J. Stegeman. IO II

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 7