8 Vaste Raadscommissiën. Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. J. G. KlaassenVoorzitter. Jhr. F. X. J. van Nispen. C. D. Muyderman. A. R. Witkop. L. G. Maaldrink. Commissie van Wetgeving. De Burgemeester, Voorzitter. Jhr. F. X. J. van Nispen. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Jhr. Mr. D. O. Engelen. Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge. Commissie van Toezicht op de Gymnastiekschool. Mr. J. B. Sölner, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. C. Bijl. Commissie voor de Gemeentereiniging Mr. J. B. Sölner, Voorzitter. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. Jhr. F. X. J. van Nispen. L. G. Maaldrink. Commissie voor de Landerijen en Plantsoenen. De Burgemeester, Voorzitter. D. N. Labrijn. F. H. Umbgrove. Jhr. F. X. J. van Nispen. 9 Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende het jaar. Plaatselijke verordeningen enz., gedurende het jaar vastgesteld. IStrafverordeningen 3 Oct. Aanvulling Algemeene Politieverordening. NAMEN. BETREKKING. Datum van ingang der benoe ming. N. H. Brands. J. J. Hoitsma. T. Douma. H oofdagent -titulair. Hoofdagent. Hoofdagent. R. B. Hoefman. G. A. H. J. Baum. A. Zwiep. Dr. P. Fockens. J. Goemans. A. W. E. J. de Haan. C. L. Faliro. L. E. Claus. J. B. Penning. T. INTijenliuis. A. Meilink. Mej. C. E. Bientjes. Mej. H. A. Salemink. Mej. A. Vrugtman. Mej. M. J. E. van de "V elde. Mej. C. M. Bolderman. Agent van politie 3e klasse. Onbez. adj. Inspecteur van po litie. tit. Vroedvrouw. Leeraar Hoogd. taal Gymnasium. Idem. Assistent handteekenen en boet seer en B. A. S. Hulpleeraar Rekenen en JSeder- landscbe taal B. A. S. Id. rechtl. teekenen id. Onderwijzer school D. Id. Id. (avondschool Onderwijzeres nuttige handwer ken school F. Id. Id. school G. Onderwijzeres school II. Id. 16 Aug. 16 Aug. (voor één jaar.) 21 Aug. (voor één jaar.) 1 Dec. 1 Dec. 1 Juli. (tijd.) 1 Sept. (tijd.) 1 Sept. (tijd.) 1 Sept. (tijd.) 1 Juni. 1 Sept. (tijd.) 1 Juni. 1 A pril. 15 Aug.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 6