I November. Afwijzende beschikking op adressen van Mr. J. L. A. Stolk c.s. en K. H. O. van Bennekom c.s., en de Kamer van Koop handel en Fabriekenhoudende het ver zoek dat worde teruggekomen op het besluit tot het bouwen eener nieuwe Gas fabriek. Onttrekking aan den openbaren dienst van een perceel grond aan den Larenschenweg. Goedkeuring der begrootingen van de Sint Anne Broederschaphet Burger Weeshuishet Oude- en Nieuwe Gasthuis, het Bornhof en de Sint Anthony Groote Broederschap, voor 1899. Wijziging der begrooting van de Sint Anne Broederschap voor 1898. Idem van de Sint Anthony Groote Broe derschap voor 1898. Wijziging der Gemeente-begrooting voor 1898. Machtiging aan Burgemeester en Wet houders om den Houtwal in perceelen te verhuren voor den tijd van 6 jaren. Aan den Geld. Overijss. Bond van Coö peratieve Zuivelfabrieken in gebruik afge staan ée'n der lokalen van het Gymna sium, ten behoeve van eenen te houden cursus in bacteriologie en melkonderzoek. Wijziging der verordening tot aanwijzing van de stemlokalen in de kiesdistricten voor leden van den Gemeenteraad. 5 December. Benoeming van de heeren Mr. M. Rom Colthoff, H. Ketjen en G. J. Garsen respectievelijk tot Provisor van het Oude en Nieuwe Gasthuisvan het Bornhof en van het Burger Weeshuis. Herbenoeming van Dr. A. G. Kok tot lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Benoeming van leden der vaste Raads- commissiën. Begeving der twee opengevallen stads- doctorale praebenden aan Mevr. de Wed. van E. H. Windemüller, geboren Schota nus, voor haar zoon George Everhard en aan Mevr. de Wed. van J. J. Haak, geboren Op den Oortvoor haar zoon Sikko Popta. Verkoop van een perceel gemeentegrond aan J. Holtslag J.Kzn. Vaststelling van het 2e Suppletoir Kohier der Inkomstenbelasting tot een bedrag van 322,79s. Besluit tot amotie der pompen in de Wanne en in de Spittaalstraat. Besluit tot het aangaan eener overeen komst met den heer A. K. P. F. R. van Hasselt te Amsterdamin zake het ruilen van gronden bij den Ouden IJssel en de Voorstondensche beek. Eervol ontslag verleend aan Mej. E. Goldenberg, als onderwijzeres aan de 22 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 13