gin, voor het door den Raad gezonden adres van hulde bij de aanvaarding der regeering. 3 October. Benoeming van L. Albers tot Provisor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Benoeming van A. Meilink tot onderwij zer aan de avondschool van school D, voor den cursus 1898/99. Benoeming van de heeren J. G. Klaassen en Mr. J. B. Sölner tot leden van het stem bureau voor de verkiezing van leden van de Kamer van Koophandel en Fabrieken. Besluit tot het bouwen eener nieuwe Gasfabriek. Ruiling van grond aan den Warnsveld- schen weg, met G. J. Koordeman. Verkoop van het Gasthuisstraatje aan het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Wijziging der Instructie van den Gemeen te-Ontvanger. Voorstel aan Gedeputeerde Staten dezer provincie tot wijziging der verordening, aanwijzende de drie kiesdistricten voor de verkiezingvan leden voorden Gemeenteraad. Wijzigingen der verordeningen op de heffing en invordering eener plaatselijke directe belasting naar het inkomen, dit naar aanleiding eener bemerking van den Minister van Binnenlandsche Zaken. Wijziging der Algemeene Politie-veror- dening. 3 October. Goedkeuring der benoeming van Mej. C. E. Munder tot leerares in den zang aan de Muziekschool alhier. Onttrekking aan den openbaren dienst van een gedeelte van de Rozegracht. 17 Benoeming van C. G. Lagerweij tot Pro visor van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Vaststelling der rekeningen over 1897, van het Gebroeders Bakkers Weeshuis, het David Evekinksfondsde St. Anthony Groote Broederschaphet Burger Wees huis, het Bornhof, het Oude- en Nieuwe Gasthuis en de St. Anne Broederschap. Besluit tot het plaatsen der nieuwe Gas fabriek op het terrein achter de goede renloods van den Staatsspoorweg. Verkoop van grond aan de Rozegracht aan J. Verwaarst. Verhuring van den grooten vijver in het Coenenspark (als het water met ijs be dekt is) aan de Zutphensche IJsvereeni- ging- Machtiging aan den Majoor-Commandant der dd. Schutterij tot verkoop van oude Schuttersuniformen en equipementstukken. 31 Verhooging van het crediet tot ƒ6300. verleend voor het maken eener bekading van Waarden in de Hoven. Verkoop van boomen. Behandeling en vaststelling der gemeente- begrooting voor 1899. 20 21

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 12