18 Juli. Wijziging van de verordening tot regeling- van het Gymnasium en van die op de heffing en invordering van het schoolgeld voor het Gymnasium. Aanwijzing van J. Goemans, als leeraar in de Hoogduitsche taal aan het Gymna sium alhier, voor één jaar, op eene jaarwedde van 800, Splitsing der ie klasse der Hoogere Bur gerschool, voor den cursus 1898/99. Overeenkomst met de Maatschappij tot exploitatie van Staatsspoorwegen, in zake het tarief voor rangeerloon op de lijnen der Maatschappij aan de Noorderhaven. Wijziging der verordening op de heffing eener plaatselijke directe belasting naar het inkomen. Besluit tot het ingebruikgeven van lokalen der Hoogere Burgerschool, voor het hou den van examens teekenen M. O. en L. O. 1 Augustus. Opmaken voordracht voor de benoeming van drie leden in het College van Zetters. Vaststelling der gemeente-rekening over 1897. Overeenkomst met de Maatschappij tot exploitatie van Staatsspoorwegenbetref fende huur van spoorweggrond. Af- en overschrijving op de begrooting der Schutterij voor 1897. Aan Burgemeester en Wethouders een 19 1 Augustus. 3 October. onbepaald crediet verleend voor de a.s. Kroningsfeesten. Besluit tot het plaatsen van den Wilhel- minaboom op het 's Gravenhof. Herbenoeming van Dr. T. K. M. von Baum- hauer, als Curator over het Gymnasium. Onttrekking aan den openbaren dienst van het Gasthuisstraatje, gelegen tusschen het voormalig Ruijtershofje en het Gast huis. Afwijzend beschikt op het verzoek van D. Vredenburg, om gemeentegrond aan de Overwelving te mogen koopen. Verhuring van een perceel gemeentegrond aan den Berkelsingel aan C. van der Vlies. Vaststelling van het ie Suppletoir Kohier der Inkomstenbelasting. Voorloopige vaststelling der Rekening van de Schutterij over 1897. Besluit om op 31 Augustus a.s. een adres van hulde te zenden aan H.M. Koningin Wilhelmina, bij gelegenheid van Hoogst- Derzelver troonsbestijging. Aan de afdeeling „Zutphen" van den Bond van kantoorbedienden in gebruik afgestaan een lokaal van school Gvoor het houden van een cursus voor boek houden. Opheffing recognitieverschuldigd door de Zutphensche Broodfabriek. Dankbetuiging namens H.M. de Konin- IS 22

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 11