IÓ 6 Juni. Samenstelling van de stembureaux voor de verkiezing van leden van de Provinciale Staten. Wijziging der begrooting van het Bornhot voor 1897. Idem van het Burger Weeshuis voor 1897. Idem van het Oude en Nieuwe Gasthuis voor 1897. Idem van de Gasfabriek en Waterleiding voor 1897. Goedkeuring der rekeningen van de Gas fabriek en Waterleiding over 1897. Besluit tot splitsing der ie klasse der Burgeravondschool en der 3e klasse der Hoogere Burgerschool, en in verband daarmede continuatie van aanstellingen van tijdelijke leeraren aan die Inrichtingen. Besluit tot opneming van kasgeld, ten bedrage van 50000,tegen beleening van aandeelen Ned. Westf. Spoorweg maatschappij. Wijziging der Gemeente-begrooting voor 1898. Amotie der pomp in de Lange Hofstraat. Mededeeling dat Burgemeester en Wet houders de voorwaardenwaarop het Bestuur der Christelijke school geneigd is de vooruitspringende kast aan de school op den Paardenwal weg te nemente bezwarend vinden om een nader voorstel in deze te doen. *7 Besluit tot het verleenen van een subsidie aan de Muziekschool, ad 3000.ge durende zes jaren. Besluit: i°. om aan de Vereeniging tot bevordering van paardenmarkten te Zut- phen, eene garantie te verleenen voor te houden markten; 2° als plaats voor deze markten aan te wijzen den Martinetsingel en aan Burgemeester en Wethouders een crediet van 100.te verleenen voor het aanschaffen van palen enz. Eervol ontslag verleend aan F. A. Baron van Ittersum, als Provisor van het Oude en Nieuwe Gasthuis. Wijziging der begrooting voor de Sint Antony Groote Broederschap, voor 1897. Oninvorderbaarverklaring van pachtsom men van bouwlanden van het Oude- en Nieuwe Gasthuis. Ontheffing en oninvorderbaarverklaring van aanslagen in de Inkomstenbelasting over 1897. Oninvorderbaarverklaring van pachtsom men van gemeente-landerijen. Verhuring van gemeentegrond aan R. Wigman. Verhuring van gemeentegrond aan A. J. Reinders. Burgemeester en Wethouders een crediet van 5000.verleend voor de bekading van de Waarden in de Hoven.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1898 | | pagina 10