Voorstel aan Ged. Staten tot aan wijzing van de verdeeling der Gemeen te in kiesdistricten. 31 Mei. Aanwijzing stemlokalen voor de ver kiezing van leden van den Gem. raad. 14 Juni. Loting voor welk der kiesdistricten elk der raadsleden wordt geacht te zijn gekozen. 14 Koninklijk Huis. Telegram aan H.M. de Konin gin-Weduwe, Regentes, ter gelegenheid van Haar verjaardag. 2 Aug. Blanco crediet verleend voor bezoek der Koninginnen aan deze Gemeente. 2 Besluit om aan H.M. de Koningin een telegram te zenden bij gelegenheid van Haar verjaardag op 31 Aug. 30 Muziekschool. Herbenoeming van J. P. Muijder- man, tot lid der Commissie voor de 4 Jan. Aangenomen voor kennisgeving re kening 1 Maart. Vaststelling begrooting 1898. 25 Oct. Onderwijs. (Lager). Benoeming van R. Schou ten tot Onderwijzer aan school B/C 5 April. Aanwijzing van Mej. A. C. Kerlen, tot het geven van les in de Hoogd. taal aan school B/C. 5 Verworpen het voorstel van B. en W. om afwijzend te beschikken op het adres van de Afd. Zutphen van den Bond van Ned. Onderwijzers, om het houden van schoolvergaderingen bij verordening verplicht te stellen. 14 Juni. Eervol ontslag aan F. Falkena, als onderwijzer aan school G. 2 Aug. Aanvulling verordening (school vergaderingen) (zie vergadering 25 Oct.) 7 Sept. Tijd. aanstelling van A. Meilink, als onderwijzer aan de avondschool van school D. 7 Benoeming van Mej. A. A. L. van den Berg, tot onderwijzeres aan school G 4 Oct. Voor kennisgeving aangenomen de mededeeling, dat de Min. v. B. Z. geen termen aanwezig vindt om het Raads besluit van 7 Sept. in zake het verplicht stellen van schoolvergaderingenter vernietiging voor te dragen. 25 Onderwijs. (Middelbaar). Benoeming van R. P. J. Tutein Nolthenius, tot lid der Commissie van Toezicht 4 Jan. Continuatie tijd. aanstelling W. C. Geltonals leeraar aan de H. B. school 4 Verhooging jaarwedde Dr. A. J. C. Snijders, als leeraar aan de H. B. S. 1 Febr. Spitsing 3de KI. H. B. S. en conti nuatie tijd. aanstellingen. 3 1 Mei. Eervol ontslag aan Dr. H. M. D. van Riemsdijk, als leeraar aan de H. B. school. 14 Juni. Eervol ontslag aan W. B. Ansink, als ass. leeraar aan de B. Av. school. 5 Juli. Splitsing ie klasse H. B. S. 2 Aug. Idem ie klasse B. A. S. 2 22 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1897 | | pagina 13