Boterhal. Afwijzend beschikt op verzoek van J. C. ten Braak, om te huren. 1 Maart. Broederschap. (St. Anth. Groote Wijzi ging begrooting 1896. 5 Juli. Goedkeuring rekening 1896. 8 Nov. (St. Anne) Goedkeuring rekening 1896. 8 Nov. Burgerl. Stand. Benoeming Ambtenaren van den 7 Sept. Burger-Weeshuis. Wijziging begrooting 1896. 31 Mei. Goedkeuring rekening 1896. 8 Nov. Concessie. Voorloopige en rentegarantie aan den heer B. Cuperus c. s. voor den aanleg en de exploitatie van een stoomtramweg van Zutphen naar Hengelo. 4 Oct. David Evekinksfonds. Goedkeuring rekening 1896. 8 Nov. Eigendommen. (Gemte). Afstand grond, ged. van den Graaf Otto Singel. 4 Jan. Verkoop grond aan Dev. weg, aan het O. N. Gasthuis. 1 Febr. Afstand grond aan den Berkelsingel, aan de St. Anth. Gr. Broederschap 1 Maart. Verkoop van aan den Coehoorn- singelaan J. A. Garvelink. 1 Maart. Ontslag dames Bartjens en van Voorthuijsen, huur perceel grond bij de villa Coenenspark en verhuring van dat perceel aan L. Albers. 3 Mei. Afwijzende beschikking op verzoek '9 H. A. Ezermanom aankoop grond Berkeloverwelving. 3 Mei. Idem op verzoeken D. Vredenburg en G. J. M. Oudenampsen. 3 Verhuring weide aan J. Franken Ez. 31 Ruil van grond met het R. C. Kerk bestuur. 5 Juli. Verpachting van grond aan Warnsv. weg, aan J. H. Bakker Co. 2 Aug. Verhuring bleekerij aan A. J. Rein- ders. 2 Idem aan J. Lenderink. 2 Verhuring grond aan den Buitensin gel aan H. Brus. 2 Verkoop van grond aan de Roze- gracht, aan Mej. J. Haijtink. 2 In gebruik afgestaan aan de Zut- phensche IJsvereenigingde vijver in het Coenenspark. 4 Oct. Verkoop grond aan den Martinetsin- gelaan J. A. Garvelink, H. Boese winkel en G. Wesselink. 4 Kostelooze ingebruikgeving lokalen vroegere Werkschoolaan de Com missie voor de kindervoeding. 4 Afstand perceel water aan R. C. Kerkbestuur (begraafplaats). 4 Machtiging verkoop boomen. 25 Verlenging pacht C. C. Nengerman Sr. 8 Nov. Besluit tot afgraven wallen en dem pen grachten van het Hoornwerk. 8 i8

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1897 | | pagina 11