14 Jhr. G-. C. von Weiler van Poelwijk en G. J. Garsen respectivelijk tot Provisor van. het O. N. Gasthuis, het Bornhof en het Burger-Weeshuis. Idem van ledeu voor de vaste Commissiën. Verworpen het voorstel van Nispen betref fende den verkoop van bouwterrein bij de Noorderhaven. Besluit tot verkoop van het blok bouwter rein bij de Noorderhaven. Idem tot goedkeuring van de begrootingen der Godshuizen voor 1883. Regenten van 't Gebroeders Bakkers Wees huis toegestaan op het graf van de Gebroe ders Bakker een monument te plaatsen. a. Nieuw Archief. Het nieuwe archief hetwelk op 't Gemeen tehuis wordt bewaard, bevindt zich in goeden staat. De noodige zorg wordt steeds besteed aan het bewaren der verschil lende stukken en bescheiden. b. Oud Archief. Het oud archief en de bibliotheek, die bewaard wor den in de localen op den Wijnhuistoren, bevinden zich mede in goeden staat. Voor de bijzonderheden zie men het Verslag van den Archivaris, dat als bijlage achter dit Verslag is opgenomen. (Litt. A.) 15 HOOFDSTUK IV. (Geldmiddelen. Jaarlijksch opgave van het gchcele bedrag der ont vangsten en uitgaven naar de laatste door Gedeputeerde Staten afgesloten rekening. Blijkens rekening bedroegen de ontvangsten over 1881f 400914,86 en beliepen de uitgaven391702,27] Zoodat het batig slot was f 9212,58.] Geheel bedrag der geraamde ontvangsten en uitgaven naar de door de Gedeputeerde Staten goedgekeurde be grooting voor het jaar 1882. Bij de begrooting voor 1882 zijn de ontvangsten geraamd opf 450790,06 en de uitgaven op450790,06 Zoodat die begrooting geen voor- of nadeelig slot aan geeft. HOOFDSTUK V. Gemeente-eigendommen werken en inrigtingen. A. Gebouwen niet bestemd voor publieken dienst. Do verschillende gebouwen werden naar behooren on derhouden. De Watermolens, waaraan niet meer dan het hoog noodige werd gedaan, zijn onvoldoende. Wen-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 8