12 Dr. M. A. Brants magtiging verleend, om 's Woensdags gedurende een uur gebruik te mogen maken van een locaal in het Gymnasium. Aanwijzing Commissie belast met de her ziening verordening Middelbaar Onderwijs. 6/20 Nov. Afwijzend beschikt op 't adres van J. Klaas- sen c.s., om restitutie of ontheffing van pachtpenningen. Den Heer J. N. Mispelblom Beijer toege staan een uitweg op den voormaligen wal achter de Kattenhaven te maken. Besluit tot aankoop van een stuk grond van C. Imming. Idem. idem. van II. Rood. Goedkeuring begrooting der Schutterij voor 1883. Yaststelling G emcentebegrooting voor 1883. B Goedkeuring begrooting Gasfabriek. Besloten Burgemeester en Wethouders te magtigen om de laatste Serie der geldlee- ning van f 180,000 ad f 43,000 op te nemen. Goedkeuring der rekeningen van de Gods huizen en Broederschappen over 1881. Besloten 1. het plan van uitbreiding der Stad ten Zuiden tusschen de IJsselkade en de voormalige Spittaalstraat goed te keuren; 2. de twee blokken bouwterrein, gele gen bij de Spittaalstraat in 't openbaar in twee veilingen te verkoopen; 13 3. de verkoopvoorwaarden goed te keuren. 6/20 Nov. Besloten aan de Heeren H. D. Simon te Brummen en mr. A. Nilant te 's Hage concessie te verleenen tot den aanleg van tramwegen. Benoeming van den Heer J. E. de Yoogt G.Nzn. tot lid der Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Idem van den Heer J. Hasselo tot Provisor van het O. N. Gasthuis. Uitloting aandeelen in de negotiatiën ten laste der Gemeente Zutphen. Besluit tot aanvaarding ten behoeve der gemeente van een banknoot ad f 300, Magtiging verleend tot den verkoop van oude Schutterskleêren. Den leeraar Balland toegestaan om des Zaturdags in één der localen van het Gym nasium voorlezingen te houden. 18 December. Installatie van het nieuw benoemde Raads lid mr. J. Post van Everdingen. Aan C. C. Brunings c. s. vergunning ver leend om dezen winter als er ijs is, het uitsluitend gebruik te mogen hebben van één der vijvers in het Coenenspark. Den Heer G. C. R. Hoetink eervol ont slagen als leeraar aan de Hoogere Burger school. Besloten te zijner tijd den weg langs de houtzagerij van de firma A. G. Wijers Zonen op te hoogen. Benoeming van de Heeren C. C. Brunings,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 7