10 in de natuur- en scheikunde aan het Gym nasium op eene toelage van f 400, AVijziging der verordening op het schoolgeld voor de openb ire scholen. liet dagchjksch bestuur een crediet verleend van hoogstens f 500,tot het doen van eenige vergravingen aan den vijver in het Coenenspark. Besluit houdende dat voor School A zal worden betaald eene som van f 1500, voor het geven van buitengewoon onderwijs. 31 Julij. Dr. W. J. Janssen eervol ontslag verleend als leeraar aan 't Gymnasium. Benoeming van Mr. A. Baron Mackay tot curator aan 't Gymnasium. n Idem van A. A. Beekman tot leeraar aan 't Gymnasium. Aangenomen het plan tot afbreking gebou wen in de Barlheze. 4 September. G. R. Draaijers eervol ontslagen als onder wijzer aan School F. Den Fleer A. A. Beekman eervol ontslag verleend als leeraar aan de Hoogere Bur gerschool. Benoeming van W. J. de Wildt tut ouder wijzer aan School F1. Idem van den Heer J. A. Suringar tot leeraar aan de lloogere Burgerschool. Besluit tot wijziging van de rundvee-, scha pen- en varkensmarkten. Idem tot vaststelling der Gemeenterekening over 1881. 11 Idem, idem der rekening van de dienst doende Schutterij over 1881. Idem, idem der rekening van de Bewaar scholen over 1881. Benoeming van afdeelingen tot onderzoek der Gemeente-begrooting voor 1883 en die der Gasfabriek. Idem van de IFeeren Ort, Umbgrove en Revelman tot leden der Commissie tot onderzoek van de Rekeningen en Begroo tingen der Godshuizen. 2 October. Eervol ontslag verleend aan den Heer Mr. A. H. Baron de Yos van Steenwijk, als lid der Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. v .Besluit tot verkoop van grond aan O. D. van Diepenbrugge. Idem tot ruiling van grond met C. Imming. Idem tot aankoop van grond van J. Lebbink. Idem tot verleening van afslag van pacht aan D. Kroo i. Goedkeuring van het plan tot aanleg van een' weg over de lunette Coehoorn. Het Dageljjksch Bestuur gemagtigd om tot verfraaijing der bloemperken, op aanvrage, deze voor één jaar aan particulieren af te staan ter beplanting. Besloten de levende vette varkensmarkt te verplaatsen naar het Broederenkerkplein. Idem aan eene Commissie, die voorne mens is op de varkensmarkt premiën uit te reiken, subsidie te verleenen,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 6