8 3 April. Kuiling van grond met de firma Ketjen van Roekei. Idem van grond met liet Bestuur der Spaarkas. Crediet verleend van f 850,voor aan schaffing van een' nieuwen aanjager. Besloten den aankoop van een huis in de Barlheze goed te keuren. Crediet verleend van f 325,voor de be planting van voormalige vestinggronden. Goedgekeurd de rekening van het Stedelijk Ziekenfonds over 1881. 17 April. Benoeming van Mej. R. G. Yisscher tot onderwijzeres aan School A. 1 Mei. Idem van Dr. W. Gleuns tot leeraar aan de Burger-avondschool. a n Besluit tot wijziging van het reglement der St. Anthonie Groote Broederschap. Besloten de Muziekschool tijdelijk te ver plaatsen naar het ontruimde gebouw van het Gymnasium. 15 Mei. Idem van de geldleening ad ƒ180,000 te gelde te maken een derde serie van 50,000. Goedkeuring van het plan van bebouwing der lunetten Coehoorn. Besloten ten behoeve der Hoorderhaven van het Rijk aan te koopen eenige perceelen krib en water. 5 Junij. Idem afwijzend te beschikken op het adres van C. Imming om, in plaats van zes wo ningen, drie villa's te mogen bouwen op het terrein huiten de Kieuwstadspoort, 9 Idem aan de Heeren P. L. van Bloemen Waanders en F. J. D. Noordhoek Hegt, te verpachten de grachten gelegen om de Algemeene Begraafplaats, ten einde daarin uit te oefenen de piscicultuur. Goedkeuriug der rekening van de Kamer van Koophandel en Fabrieken over 1881. De Heeren ThooftYerburgt en Umbgrove benoemd tot leden der Commissie tot nazien van de Rekening van de Gasfabriek en die der Gemeente. n Besloten de leening ad f 43,000 tegen 5°/o rente per resto groot 25,000 af te lossen en daarvoor te verkoopen aandeelen in de Hederlandsch-Westfaalsche Spoorweg-maat schappij. Idem van \Y. van den Berg aan te koopen een gebouw ingerigt voor drie woningen staande en gelegen binnen de Gemeente Zutphen buiten de Larepoort. 26 Junij. Benoeming van T. J. Hensen tot onder wijzer aan School B. Goedkeuring rekening van de Gasfabriek over 1881 en verhooging der Gemeente- begrooting dienst 1881 met het batig saldo der rekening van de Gasfabriek. Besloten een adres aan den Koning te rigten, om ontheffing van de verpligting tot oprig- ting eener Burgerdagschool. Idem aan School D nog een' onderwijzer aan te stellen. Dr. B. C. Goudsmit benoemd tot leeraar

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 5