4 HOOFDSTUK III. Gemeentebestuur. Personeel. a. Personeel van den Raad. Een enkel woord moeten wij hier wijden aan de na gedachtenis van wijlen den Heer G. J. Verburgt. Sedei't 21 November 1881 lid van den Raad dezer Gemeente, had hij zich in dat kort tijdsbestek doen ken nen als een degelijk en ijverig lid, altijd bereid om, zooveel zijne werkzaamheden dit toelieten, de belangen der Gemeente te behartigen. In zijne plaats werd den 5 December Mr. J. Post van Everdingen verkozendie den 8 Januarij de gevorderde eeden ailegde en daarna zitting nam. 5 b. Burgemeester en Wethouders. c. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bediendengedurende het afgeloopen jaar. NAMEN. Jaar van aftreding. M. J. van Duijl Mr. B. A. Fockema J. van Dick Gzn. Dr. D. H. Ort C. Storm Buijsing Mr. J. Thooft. H. Bevelman Czn F. H. Umbgrove J. G. Klaassen Jhr. Mr. D. W. van Andringi de A. J. Nijman J. N. Mispelblom Beijcr Mr. J. Post van Everdingen Jhr. F. X. J. van Nispen Jhr. Mr. H. B. van Tets Kempenaer 1883. 1885. 1887. NAMEN. Betrekking. Jaar van aftreding. Jaarwedden. Jhr. H. A. D. Coenen Burgemeester. 1883. 2400,— Mr. B. A. Fockema Wethouder. 1884. 600,— C. Storm Buijsing Idem. 1887. 600,— Namen der benoemden. Betrekking. Tijd van in functie- treding. In plaats van wie benoemd. A. Withuis Lijkdrager. 3 Febr. Nieuwe benoeming. B. H. A. Lenderink. Inspecteur van Politie. 1 April. P. A. J. vai^ Zadelhoff. iï. E. Leith. Schatter huurwaarde 1 Mei. Nieuwe benoeming. (localiteiten. B. G. Visscher. Onderwij zer. 9 C. A. Duijs. W. J. Gilhuijs. Commies ter Secre 15 J. H. de Yidal de St, tarie. (Germain. Dr. W. Gleuns. Leeraar a/d Burger 1 Junij J. Kuijpers. avondschool. P. J. Hensen. Onderwijzer. 1 Sept. C. C. G. van Hcmert. A. A. Beekman. Leeraar aan 't Gymna 1 Nov. Dr. W. J. Janssen. sium. W. J. de Wildt. Onderwijzer. 1 G. B. Draaijers. J. A. Sur in gar. Leeraar a/d Hoogere 1 A. A. Beekman. (Burgerschool. H. J. Slotboom. Agent von Politie. 15 B. J. Evers. J. C. Muijderman. Kaai- en Havenmees 1 Dec. II. F. de Yos. ter.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 3