68 Yet rundvee Yette varkens Boter Opgaaf van ter markt Tarwe Rogge Boekweit Aardappelen Boter Varkensvleesch kilogram - 0,631 - 0,59 - 1,16 gebragte hoeveelheden. 1531 Hektoliter. 1980 22 3956 2653 achtste vaten. 71105 kilogram. 7200 HOOFDSTUK XII. Nijverheid, Handel en Scheepvaart. I. Kamer van Koophandel en fabrieken. Opgave betreffende den uitslag der verkiezingen. w 69 II. Nijverheid. a. Fabrieks- en ambachtsnijverheid. In den toestand der in deze gemeente aanwezige fabrie ken is in 1882 geene verandering gekomen. Omtrent de invoering van nieuwe werktuigen is ons niets bekend. In het afgeloopen jaar werden de volgende concessiën verleend aan Ph. "VVeijel, tot oprichting eener slagerij; aan J. C. Reesinck, tot berging van alcohol; aan M. Vromen, tot zouten van huiden in zijn pakhuis; aan H. J. K. Elhorst, tot oprigting eener broodbakkerij; aan M. G. A. Wennips, tot oprigting eener schietin- rigting aan N. A. Veldhuis, tot oprigting eener koper- en blik slagerij aan C. G. Branger, tot berging van een vat petroleum in zijn woonhuis; aan de Erven J. Roelofsentot branden van koffijboo- nen op de straat vóór hun pakhuis; aan J. de Regteren van Hemert, tot berging van twee vaten petroleum in zijn kelder; aan D. van den Bos, tot het gebruiken van de bestaande mestbak bij zijne woning; aan A. ter Haar, tot berging van een vat petroleum in den stal van zijn huis; aan A. Rondeel Tzn., tot berging van twee vaten pe troleum in den kelder zijner woning; aan H. J. Riethorst, tot berging van twee vaten petro leum in den kelder zijner woning; aan G. J. Winterink, tot berging van een vat petro leum in het achtervertrek zijner woning; O Getal kiezers opgekomen bij de eerste her stemming. stemming. Benoemde leden. Aanduiding door de woorden gekozen of herkozen. 384 49 166 J. C. Mu ij derman. F. H. Heukelman. B. Fortuin. J. van de Yelde. R. A. Hissink Wzn. Herkozen bij herstemming. o rö O) O d Ti a> a> O p

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1882 | | pagina 35