4 Namen der Benoemden. Betrekking. Tijd van benoeming. In plaats van wie benoemd. A. C. Rijsbaarman. F. A. van Zeijl. J. H. Smits. G. H. Brakers. D. Beeks. D. Nout. Deze functien zijn opgeheven. Tengevolge van de j verandering der le openbare school in eene bijzondere ge subsidieerde, is in de wedervervulling van nevensstaande be trekkingen van ge- I meentewege niet we- der voorzien. M. E. Schuurman. W. C. Peiger, A. W. Surink. J. A. Snijders CJzn. G. Vrugtman. Agent van Policie. id. id. id. id. Weidegreve. id. Hoofdonderw. id. Hulponderw. id. id. Hulponder wijzeres. Hulponderw. id. Leeraarbij het Middelb. ond. Hoofdonder wijzeres aan de Stads Be waarschool. 21 April. '1 id. 12 Junij. 19 Mei. 14 April. 1 Mei. 1 Septbr. 1 Novbr. 15 id. 15 October, 1 October. P. Bakker. H. de Jager. J. Meijers J. R. Fiet. D. Smit. F. A. van Zeijl B. Makkink. J. W. Vriesekolk. P. R. Campert. L. A. Hissink. J. P. Makkink. S. van Braam. P. van Weijlhuizen. E. C. Tak. G. Wesseldijk. J. A. Surink. A. Steijns. M. L. Stam, Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Verordening op de berging van Petroleum. 2. Belastingverordeningen. Vastgesteld eene verordening op bot Wik-en Weegloon, 5 alsmede op de staanplaatsen op de kermis van Kramen, enz.zoomede de verordeningen op de invordering dier regten. Mede is vastgesteld eene verordening op de heffing van retributie voor bet opslaan van Petroleum in de loods der gemeente en eene verordening op de invordering dier retributie. 3. Verordeningen van verschillenden aard. Vastgesteld eene nieuwe verordening op het lager- en meer uitgebreid lager onderwijs. 4. Instructien zijn in 1868 niet vastgesteld. 5. Vernietiging of schorsing beeft geen plaats gevonden. Beknopte en zakelijke opgaven van de voornaamste in den gemeenteraad behandelde onderwerpen. 1868. 16 Januarij. Besloten de bezoldiging van den te benoe men Rentmeester van het O. N. Gasthuis alhier te bepalen op 800.enter vervanging van den eervol ontslagen Rentmeester H. Massinkbenoemd J. W. de la Cuisine, Huismeester in het gesticht. 17 February. Goedgekeurd de aankoop voor 252.van een huisje in de Barlhezebewoond geweest door J. Parmesant, hetwelk moet worden weggebroken in af wachting dat van daar een uitweg zal worden gemaakt naar het Stationsplein. 17 February. Van ZExc. den Minister van Oorlog eene uitbreiding verkregen van de concessie van gronden in het Slingerbosch voor de Buiten-Societeit. 17 February. Aan don Heer J. Goldenberg vergund om den muur tusschen zijn onlangs aangekocht Erf en dat van Ds. van Griethuijsengedeeltelijk te mogen wegbreken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1868 | | pagina 4