4 Namen der Benoemden. Betrekking. Tijd van benoeming In plaats van wie benoemd. N. E. Gimberg. Mr. L. Ed. Lentin H. Nijenhuis. H. de Jager. J. Meijers. R. Fiet. D. Smit. J. R. Fiet. P. van der Moolen. T. Groot. Jbr. D. H. Waubert de Puiseau. S. van Braam. S. J. H. Kaempff. J. A. Vrugtman. Bode. Bibliothecaris en archivist. Agent van politie, id. id. id. id. id. id. Leeraar aan de Hoogere burgerschool Hulponderw. Hulponder wijzeres. Hulponderw. 1 Junij. 1 Febr. 5 Julij. 3 Septbr. 20 id. 1 Novbr. 19 id. 29 id. 24 Dec. 1 Septbr. 1 Julij. 1 Sept. 1 Decbr. A. C. van der Stroom. Dr. W. J. A. Huberts, eervol ontslagen wegens vertrek naar elders. J. H. te Velthuis. D. J. van Maanen. G. Geltink. H. Nijenhuis. deze drie aangesteld tot vermeerdering van het bestaande per soneel. J. C. Zegers. Dr. W. J. A. Huberts. L. Warnaars Ruinen. M. E. Kapteijn. D. IC. A. Lenderink. Plaatselijke verordeningen door den Raad gedurende het jaar vastgesteld. 1Strafverordeningen. Verordening tot beteugeling van de veepest. op het bouwen van huizen in de gemeente. 2. Belastingverordeningen werden niet vastgesteld. 3. Verordeningen van verschillenden aard. Vastgesteld eene nieuwe regeling ten aanzien van het gebruik der Stadsweiden de Marsch en Helbero-en b 4. Instructien. 1. Gewijzigd de instructie van den Gemeente-ontvanger. O 5 2. In 1867 is vastgesteld eene nieuwe instructie voor de gemeente-boden. Vernietiging of schorsing heeft geen plaats gevonden. Beknopte en zakelijke opgaven van de voornaamste in den gemeenteraad behandelde onderwerpen. 1867. 4 Februarij. Besloten de woningen en erven van par ticulieren tusschen de Berkel en den opweg naar het Stationsplein aan te koopen of te onteigenenom op- volgelijk te kunnen overgaan tot verkoop van den grond aldaar tot bouwterrein. 9 Februarij. Eene nieuwe overeenkomst gesloten om trent het in gebruik geven van Stadsgebouwen en lo calen ten dienste van het garnizoenten gevolge waarvan de gemeente weder ter harer beschikking twee gebouwtjes heeft verkregen en andere voor on- bepaalden tijd uitgegeven; voorts eene overeenkomst gesloten wegens de overgifte in erfpacht van 's Rijks gronden en water bij het Stationsplein. 6 Maart. Aan de Hervormde Diaconie en de Godshui zen verleend eene schadevergoeding van f 30 'sjaars, voor het gemis van elke whaar op de stadsweiden de Marsch en Helbergen, welke zij plagten op te branden. 6 Maart. Besloten de thins op te zeggen van een stuk grond in de Hoven, door H. J. Verhagen bezeten. 6 Maart. Tot voorkoming van besmetting bij mogelijke wederverschijning der Cholerain deze gemeente de kermis geschorst. 25 April. De afstand in gebruik door het Rijk aanvaard van gedeelten der Lunette van Coehoorn, N°. 1 en 2 (het Slingerbosch) tot oprigting van eene gelegen heid voor muzijkuitvoeringenmet bevoegdheid om daarheen een weg aan te leggen, en besloten dien

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1867 | | pagina 4