6 namen. W. B. Ansink. J. A. Surink. D. K. A. Lenderink. J. Verschuil. P. A. Bierxnasz. G. H. Wolsak. i H. P. Dijkerman. G. W. Schut. L. K. Kumpe. - J. van Reenen. H. F. Wensink. Hulponderwijzer. id. id. id. id. id. id. id. id. id. id. Jaarwedden. 343 - '269 269 269 343 269 269 269 294 196 196 50 50 50 50 50 50 Veranderingen in het personeel gedurende 1866. Deze vermelden wij volgender wijze In plaats van wie Tijd van Betrekking. benoemd. Namen der Benoemden. benoeming. David Colenbrander. KlerJl; B. J. Evers. Veldwachter. Mr. B. H. Pekelharing W. Schultz. F. Albers. P. M. de Raveaud. Leeraar. Keurmeester. Hulponderw. Onderwijzer. 22 Januari. 24 Febr. 27 April. 25 Mei. 5 Febr. 24 Juli. G. van Tol. Mr. H. J. Gallandat Huët. J. W. Vriesekolk. H. J. Garvelink. J. S. Piquet. Plamdigte «Tordmingm doov dm Raad gedwende het jaar vastgesteld. 1. Strafverordeningen. Verordening op het gebruik van de Stadsbrug. den in- en doorvoer van vee.^ het hebben van mestverzamelingen etc. den verkoop van onrijp ooft. 7 2. Belastingverordeningen zijn niet gemaakt. 8 Verordeningen van verschillenden aard. Nieuwe verordeningen op het Lager- en het Middel baar onderwijs, alsmede eene wijziging van het reglemen voor het Stedelijke Gymnasium. In 1866 is eene instructie vastgesteld voor de collecteurs van het hruggegeld en eene voor den keurmeester van het vleesch. Vernietiging ot schorsing heeft in 1866 met plants gehad. Beknopte en vablijte opgaven va, de in den gemeenteraad behandelde onderwerpen. 20 Januarij. Is vastgesteld het reglement op de St. Anne Broederschap. 3 Februarij. Is het bestuur en de rentmeester benoemd. 5 Besloten de stadsgebouwen tegen brandschade te verzekeren. Besloten de nog op de contre-escarp staande boomen te doen opruimen. Besloten de brug over den IJssel en de doorlaatbrug op te ruimen, een afweg te maken van den dijk naar het lijnpad en de stapelplaatsaldaar aan te leggen, zoomede eene brug over de Tigchelbeek. 15 Februarij. Besloten dat op den 19 volgendewaarop de nieuwe brug voor het gewoon verkeer zal worden geopend, de noodbrug, de veerdam en de paalbrug voor de openbare dienst zullen worden gesloten. 12 Maart. Is besloten dat het Stedelijk Gymnasium van de inrigtingen voor middelbaar onderwijs zal worden gescheiden. 27 April. Besloten de kermis te schorsen. 24 Julij. Besloten zijnde om de 4e stadsschool op te heffenzoo wordt goedgevonden de daarvoor gedien hebbende localen voor de verpleging van cholera-ly- ders beschikbaar te houden. BETREKKING.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1866 | | pagina 5