4 34 Havens. 35 Benaming. Toestand. Vermelding van het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. Werken gedurende het jaar aanbesteed. Brug naar het Hoornwerk. Be nieuwe Brug over de Oe- kensche beek. Voormalige Nood- en Paalbrug. Vrij goed. Aan nemings som. Reparatie dek ken en leunin gen zoomede teeren. Het maken de zer brug met zaagloon van bovendeks planken. Bediening en onderhoud de zer bruggen met de sche pen zoomede reparatie aan de dekken en schepen. De noodbrug met de paaljukken gesloopt, zoo mede het trekken der paal- stompen van de voorma lige schipbrug, met het vervoer der afkomende ma terialen Huur van vijzelschepen bij het trekken der palen. Be paal- of doorlaatbrug geheel geamoveerdmet vervoer der afkomende ma terialen, zoomede het op ruimen en weggraven van een gedeelte van den zoo- genaamden veerdam. 16 251 223 898 127 1107 60 545 5 O5 67® 38 906 Nihil. Het maken de zer brug. Deze som is onder de 257,545 be grepen. Nihil. Het trekken der paaljukken. Zijnde deze som reeds onder de 1167,905 be grepen. ƒ192 00 723 00 De oude Haven De nieuwe Haven De Binnengracht Dijken. Op de Marschde Polweiden langs de Bcrkel cn de Vlicgcn- dijk Onderhoud Goed. en uitdiepen. 71 5 O5 onderh. Id. Nihil. Nihil. Nihil. Id. Vermelding van Werken Aan nemings som. Benaming. Toestand. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor hel onderhoud aangewend. gedurende het jaar aanbesteed. Kribben. Wandelplaatsen en Flantsoenen. Het Slingerbosch i De Laatste Stuivers-Allee, de wan deling langs de Berkel en de Leeuwrïkde wal langs de grachten, het Kalverbosch op de Boompjeswal. Wandeling of park over de Marschweide Vrij goed. I Het leggen van beslagwerk langs den IJssel- oevcr bij het lijnpad. Id. van een beslagwerk tusschen de ten vorigeu jare gelegde kribben aan de Marsch weide, het leggen van een krib no. 4 bij de Weezen- weide en liet op de hoogte brengen van krib no. 5. Verhooging cn Goed. aansluiting van het terrein voor het Slinger- boseh en een aanvang ge maakt met de verbreeding en verlegging der paden. Arbeidsloon wegens schoonhouden der padenbearbeiden dei- bloem- en heesterbedden, alsmede snoeijen van hoo rnen. Deze wandeling geheel nieuw aangelegdwaartoe de noodige graaf- en aarde werken en beplanting over eene oppervlakte van 11500 vierk. el. In verband hiermedebe planting van den zooge- naamden Melkweg. Beplanting van den weg naar de Marsch op 20 cl afstand uit de spoorbrug tot aan den opweg naar het Station met 40 ijpen. Id. in het verlengde van het grindpad langs den op- weg naar de IJsselbrug met 14 ijpen. Id. van de Paardewal met 30 ijpen Id. in het verlengde der boomen langs den straatweg op Apeldoorn voor de hui- 1237 71 483 1200 705 345 Nihil. Id. Id.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1866 | | pagina 19