30 c. Wegen en Voetpadenbehoorende aan- en onderhonden door de Gemeente. Benaming. Toestand. Vermelding van het aangelegde en verbeterde gedurende liet jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. Werken gedurende het jaar aanbesteed. Aan nemings som. De Weg naar Laren. j> Vierakker Goed. Id. i) Helbergen. Het omloopstraatje. De weg naar Baak. den Houtwal. Tonden. Grindwegen in de Hoven. De Kruisstraat. Baankstraat Schoolstraat >i Molenstraat en de wegen in de voormalige Brummensche Hoven De oude Lijnbaan De weg naar Berg en Daal. De Ossenwaarden en de weg over den Smeerkamp. De weg naar de Voorsterklei. Het bestraatte gedeelte van den Vliegendijk Vonders Afweg naar de Waarden. Id. Id. Id. Id. Id. Id. Id. Id. Goed. Id. Id. Id. Begrinding. Door het laten zakken der bo vengrond op het Hoogewestis voor een ge deelte deze weg verhoogd en la ter bepuind. Onderhoud der bepuining, be grinding en be- zanding. Id. Id. Id. Id. Het onder eene lijn brengen en bestraten met veldkeijen. Onderhoud der bepuining, be grinding en be- zanding. Nihil. Id. Id. Deze wegdoor het Eijk aan gelegd, is latei- van wege de Gemeente be puind. 125 100 52 30 679 208 72 00 Nihil. Id. 50 425 226 ld. Id. Id. ld. Id. Voor deze we gen is aanbe steed 142 kub. el grind, per kub. el, ad reeds ouder de voorgenoemde posten begre pen. Nihü. Id. Id. Id. ld. 2 31 Benaming. Toestand. Vermelding van Werken gedurende het jaar aanbesteed. Aan nemings som. het aangelegde en verbeterde gedurende het jaar. de kosten daarvoor en voor het onderhoud aangewend. Oprid naar den kruisweg. De nieuwe weg over de Weerden. Goed. Id. Id. Door verhoo ging van den Kanonsdijk is deze weg bij wijze van op rid verhoogd en bestraat. Tot verbinding van de Hoven met het lijn pad deze weg aangelegd en bepuind. De nieuw aan gelegde zooge naamde Melk weg naar de nieuwe wande ling en de Marschals makadam-weg gemaakt. 96 832 51 875 14 04 Nihü. Id. Id. d. Rivieren, lcanalen, taarten en bijbehoorende werken, ah: waterkeeringen overlatenlijnpadensluizenduikersbeschoeijingenlos- en ladingplaatsen, bruggen, veeren en overvaarten. Het lijnpad boven en beneden de brug aan de rivier den lJssel De Hocndernester sluis. Sluis in de lage Waarden. op de Marsch. aan de Vischpoort. Nieuwstadspoort. Op de binnengracht. 1 sluis bij 't Hagepoortje. Vrij goed. Nihil. Goed. Onderhoud aan 13 1 00 ld. digtbreeuwen 20 Id. en tecren der 5 40 De ligging 8 GO is onvol doende. Slecht. ld. 3 30 ld. ld. Nihil. Id. ld. Id. ld. Id. Id.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1866 | | pagina 17