J I Hagenbeek, H. F., zonder, Breegraven 25 Hagenbeek, H. F., vertegenwoordiger, Dorsk. 35 Hagens, G. J„ magazijnbed., Landweg 13a Hagens, K. H., zonder, Kremerskamp 15 Haggeman, B. J., timmerman, Broekweg 17 Haggeman, B. J. G., winkelbediende, Broekweg 17 Haggeman, G. A., landbouwer, Broekweg 19 Haggeman, W. Th., koopman, Kremerskamp 40 Hallers, G. J., monteur PGEM, Bieshorstlaan 17 Hamer, D., zonder, Rijksstraatweg 110 Hamer, H., winkelier, Rijksstraatweg 19a Hamer, H. J„ broodbakker, Rijksstraatweg 25 Hamer, J., kantoorbed., Rijksstraatweg 25 Hammers, H., chauffeur, Vordensebinnenweg 1 Hammers, J., landbouwer, Leestenseweg 20 Hammers, J., timmerman, Lankhorsterstraat 19 HammersKloosterboer, Wed. L. B. T., zonder, Leestenseweg 20 Harbach, D. J. P., koopman, Bonendaal 42 Harenberg, H., landbouwer, Bronsbergen 6 Haring, M. M., pluimveefokker, Vordenseweg 35 Harkema, A. R., onderwijzer. Dorpsstraat 17 Harmens, B. H., leraar, Laan 1940-'45 nr 7 Harmens, H., zonder, Veldesebosweg 3 Harmsen, A. J. F. A., winkeljuffr., Dorskamp 10 Harmsen—Thomas, Wed. A. P., zonder, Aberson- plein 9 Harmsen, B., zonder, Kerkhofweg 8 Harmsen, B. F., waterbouwkundige, Veldweide- laan 3 Harmsen, E., landbouwer. Rouwbroekweg 6 Harmsen, E. W., rijinstructeur, Berkenlaan 7 Harmsen, G. J., landbouwer, Rouwbroekweg 4 Harmsen, H., zonder, Schoolstraat 11 Harmsen, J. M., meubellakker, Dorskamp 10 Harmsen, J. W., landbouwer. Molenstraat 72 HarmsenMemelink, Wed. L. H., zonder, Rouw broekweg 4 HarmsenWiegman, M. J., zonder, Schoolstr. 4 Harmsen, W. A., landbouwer, Molenstraat 72 Harmsen, W. H., grofsmid, Rijksstraatweg 14a Hartemink, D. J., landbouwer, Heerlerweg 6 Hartemink, G. A., grondwerker, Bronsbergen 5 Hartemink, J., aannemer, IJselweg 2 Hartemink, J., loodgieter, Bronsbergen 12 Hartemink, J. J., aannemer, Heerlerweg 4 Hartman, J., boekbinder, Breegraven 62 Hartogh, Th. A. V. den, huisschilder, Vordense binnenweg 33 Hassink, C. A., broodbakker, Landweg 25 Hassink, H. A. M., bakker, Landweg 25 Have, B. A. ten, landbouwer, Koekoekstraat 17 Have, G. W. ten, zonder, Koekoekstraat 17 Have, L. ten, landbouwer, Polweg 2 Haverkamp, A., betonarbeider, Rijksstraatweg 27 Haverkamp, A. H., verpleegster, Rijksstr.weg 27 Haverkamp, H. W., leerlooier, Rijksstraatweg 27 Hazelhoff, A., pompbediende, Rijksstraatweg 46 Hazewinkel, H., accountant, Torenlaan 24 Heerde W. van, boekbinder, Bevrijdingslaan 56 Heerink, B., automonteur, Lankhorsterstraat 6 HeerinkSpijkers, Wed. B., zonder, Lankhorster straat 6 Heerink, G., landbouwer, Lankhorsterstraat 6 Hees, J. van, fabr.arb., Schoolstraat 8 Hees, W- van, verver, Schoolstraat 8 Heide, M. J. ter, timmerman, Lochemseweg 20 Heide, F. H. A. van der, kant.bed., Ieplaan 14 HeinsohnRoesings, Wed. G. E. M., zonder, Hellenkamp 18 Hekman, W., pluimveeverzorger, Veldesebosw. 14 Helden, N. C. van, ambt. parket Off. v. Justitie, 8 Rijksstraatweg 174 Hellewegen, W., chauffeur, Rijksstraatweg 90 Helmink, B. J., timmerman, Lankhorsterstr. 2a Helmink, B. W., timmerman, Beeklaan 28 Helmink, G. J., timmerman, Lankhorsterstraat la Helmink, H. H. A., monteur, Lankhorsterstr. 2a Helmink, J. A., broodbakker, Vierakkersestraat- weg 40 Helmink, J. H., kantoorbed., Lankhorsterstr. 2a Helmink, W. J., landbouwer, Lankhorsterstr. 2 Hendriks, A. II., verzekeringsagent, Vordense binnenweg 25 Hendriks, D., zonder, Schoolstraat 15 Hendriks, E. A. M., zonder, Landweg 2 Hendriks, H., kantoorbed., Rijksstraatweg 47 Hendriks, J. H. M., broodbakker, Vordensebin nenweg 5 Hendriks, J. R., zonder, Landweg 9 Hendriks—Hulshof, Wed. J. R., zonder, Rijks straatweg 81 Hendriks, K. A., zonder, Rijksstraatweg 101 Hendriks, P., zonder, Veldesebosweg 26 Hendriks, P. G., zonder, Rijksstraatweg 47 Hendriks, W., ambt. kadaster, Nieuweweg 8 Hendriksen, A. A., pluimveearbeider, Meidoorn- laan 28 HendriksenStraatman, Wed. A. H., zonder, Landweg la Hendriksen, E., chauffeur, Meidoornlaan 30 Hennepe, A. J. ter, zonder, Abersonplein 9 Herdingh, H. W., koopman, Vordensebinnen weg 64 Herk, C. G. G. van, wetenschapp. medewerker, Rhienderinklaan 2 Hermsen, H. B., landbouwer. Vierakkersestraat- weg 6 Hermsen, H. J., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 6 Hermsen, J. M., landbouwer, M ïerakkersestraat- weg 1 Hermsen, L. H. J., landbouwer, Vierakkerse- straatweg 1 Herrewijn, G., veehandelaar, Vordensebinnen weg 28 Herrewijn, L., zonder, Breegraven 9o Hess, G. J., maatschapp. werker, Bieshorstln 25 Heus, H., chauffeur, Kremerskamp 4 Heuting, W., overwegwachter NS, Lochemsew. 24 Heuvelink, A. J., landbouwer, Bronsbergen 10 Heuvelink, D., zonder, Bevrijdingslaan 16 Heuvelink, D, landbouwer, Vierakkersestr.weg 25 Heuvelink, G., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 25A Heuvelink, G., landbouwer, Breegraven 27 Heuvelink, H., landbouwer, Breegraven 44 Heuvelink, H., kantoorbediende, Molenstraat 64 Heuvelink, H., landbouwer, Oude Borculoseweg 16 Heuvelink, H. J., landbouwer, Oude Borculose weg 14 Heuvelink, II. J., landbouwer, Oude Borculose weg 16 Heuvelink—Wesselink, Wed. II. J., zonder, Vier- akkersestraatweg 25 Heuvelink, H. W., zonder, Vordensebinnenweg 17 Heuvelink, T. G., vertegenwoordiger, Emmerikse- weg 11 Heuvink, G. J., tuinman, Lochemseweg 10 Heuvink, H. J., zonder, Molenstraat 10 Heuvink, H. J. L., metselaar, Kremerskamp 9 Heuvink, J. H., tuinman, Meidoornlaan 26 Heijboer, D. C., pluimveedeskundige, Veldesebos weg 12 Heijden—Schutter, Wed. C. van der, zonder, Rijksstraatweg 158 Heijink, A., zonder, Koekoekboomseweg 4 Heijink, A., metselaar, Holtmaatweg 2 Heijink, B. J., zonder, Tuinstraat 8 Heijink, D. B., kantoorbediende, Leestenseweg 8 Heijink, G. A., landbouwer, Lage Lochemseweg 27 Heijink, G. J., kippenfokker, Lochemseweg 23 Heijink, G. J., metselaar, Molenstraat 70 Heijink, J., zonder, Lage Lochemseweg 27 Heijink, J. A., aannemer, Leestenseweg 8 Heijink, T. J., landbouwer, Koekoekboomseweg 4 Heijnen, H. J. C., textieltechnicus, Rhienderink laan 16 Hiemstra, D., zonder, Abersonplein 5 Hietbrink, G., boekhouder, Bex-kenlaan 21 Hietbrink, H. G., monteur, Kerkpad 7 Hietbrink, W„ slager, Landweg 15 Ililbert, G. J., timmerman, Breegraven 95 Hilge, H. J. F., landbouwer, Broekweg 3 HilgeRoordink, Wed. H. M., zonder, Broek weg 3 Hilge, J. B., fabrieksarbeider, Beeklaan 14 Hille, J. J. van, insp. der Belastingen, Nieuwe weg 9 Hille, P. F. H. van, procuratiehouder, Boslaan 12 HirschmannWols, Wed. D., zonder, Gerste kamp 25 Hissink, B. G., aannemer, Rijksstraatweg 29 Hissink, E., chauffeur, Kremerskamp 32 Hissink, G., melkslijter, Vordensebinnenweg 12 Hissink, G. J., landbouwer, Vierakkersestraat- weg 38 Hissink, G. J., landbouwer, Lochemseweg 6 Hissink, G. J., veehandelaar, Hackforterweg 5 Hissink, G. W., verpleger, Breegraven 18 HissinkTe Hennepe, Wed. II., zonder, Bree graven 18 Hissink, H. J., zonder, Lochemseweg 6 Hissink, H. J., landbouwer, IJzerhorst 1 Hissink, H. M., zonder, Breegraven 18 Hissinkvan Zuilekom, Wed. J. G., zonder, Hackforterweg 5 Hissink, L. J., zonder, Breegraven 8 Hissink, L. J., elektricien, Breegraven 8 Hissink, R., metselaar, Vierakkersestraatweg 38 Hissink, W., buffetbediende, Molenstraat 28 Hoebink, F. L., metselaar, Beeklaan 12 Hoeffelman, L. E., hoofdinspecteur spaarfonds, Veldweidelaan 2 Hoevers, J., ambtenaar PTT, Hofweg 28 Hof, H. van 't, tandarts, Vordenseweg 39 Hofman, C. J. A., technicus, Ieplaan 7 Hofman, J. G., arts, Kerkhofweg 1 Hofman, R., verpleger, Dorskamp 17 Ierssel, G. H. M. v., RK priester, Oude Borculose weg 6 IetswaardDallinga, M. G., zonder, Rijksstraat weg 1 Imhoff, H., kraanmachinist, Breegraven 105 Jacobs, H. A., ambtenares RWS, Breegraven 75 Jager, H. J., landmeetkundige, Oranjelaan 20 Jansen, A., textielarbeider, Margrietlaan 15 Holmer, D., dienstbode, Rijksstraatweg 95 Holmer, H., landbouwer, Rijksstraatweg 188 Holstege, G., zonder, Abersonplein 9 Holstege, Ph. H., onderwijzer, Bonendaal 62 Holtslag, G. J., zonder, Broekweg 5 Holtslag, G. N. Z., landbouwer, Broekweg 13 Holtslag, H. B. A., zonder, Broekweg 13 Holtslag, J. B., zonder, Lankhorststraat 1 Holtslag, J. J. M., landbouwer, Broekweg 5 Ilompe, H. A. J. M., typograaf, Berkenlaan 23 Hoogheim, H. J. H., techn. tekenaar, Breegra ven 10 Hoogkamp, E. J., landbouwer, Bronsbergen 22 Hoogland—Faber, Wed. G. E., zonder, Berken laan 15 Hoogland, H. G. W., beambte NS, Kremers kamp 6 Hopma, H. M., graficus, Oranjelaan la Horst, A. N. van der, zonder, Landweg 17 Horst, C. C. van der, boekbinder, Meidoornlaan 10 Horst, G. A. van der, fabr.arbeider, Tuinstraat 9 Ilouckde Josselin de Jong, Wed. I., zonder, Boslaan 14 Houkesvan der Wel, Wed. E., zonder, Aber sonplein 9 Hout, P., archivaris, Bevrijdingslaan 55 Hovestreijdt, H., boekhouder, Bergkampweg 24 Hovy, A. J., adviseur KNZI, Boslaan 7 Huiskes, G. J., fabrieksarb., Rijksstraatweg 186 Huisman, J. L. N., makelaar, Oranjelaan 8 Huizinga, R. J., zonder, Nieuweweg 12 Hul, W. B. J. van 't, typograaf, Breegraven 19 Hulleman, P. J., kantoorbed., Beukenlaan 20 Hulsbos, L., kantoorbed., Rijksstraatweg 146 Hulscher, II. F., kant.bed., Torenlaan 18 Hulsegge, B., verpleger, Vordensebinnenweg 11 Hulshof, H., landmeetk. ambt., Burg. de Milly- laan 5 Hulshof, J. W., landbouwer, Lankhorsterstraat 10 Hulshoff, H., boekhandelaar, Bonendaal 4 Hunen, G. van, technisch leider, Bieshorstlaan 13 Hupkes, L., metselaar, Hekkelerdijk 4 Husken, A. B., kantoorbed., Laan 1940-45 8 Hussel, A. H. van, landbouwer, Driesteek 7 Hussel, L. van, landbouwer, Driesteek 7 Iluurneman, D. F., verzekeringsagent, Rijks straatweg 186 Huurneman, H., agent-incass. verzekeringen, Rijksstraatweg 184 Huurnink, J., timmerman, Koekoekstraat 6 Huurnink, J. W., landbouwer, Leestenseweg 30 Huurnink, M. J., landbouwer, Koekoekstraat 2 HuurninkBroersbroek, Wed. M. M., zonder, Koekoekstraat 2 Hylkema, B. S., pluimveehouder, Boggelaar 7 Ingen, C. van, fabrieksarbeider, Breegraven 78 I'lstelle, P. M., pakhuisknecht, Vierakkerseschool- weg 2 Ites—Hiddink, Wed. A., zonder, Gerstekamp 14 Jansen, A., kantoorbed., Bevrijdingslaan 34 Jansen, B. F., schoenmaker, Hofweg 8 Jansen, C., zonder, Lochemseweg 31 9

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1967 | | pagina 74