Wentink, P. C., gemeente arbeider, Wamsveldse- weg 67 Wentink, T., zonder, Emmerikseweg 69 Wentink, T. G., magazijnbediende, Lunette- plein 45 Werff, K. F. L, van der, monteur, Keuchenius- straat 8 Werff, L. M. van der, verpleegster, Coehoornsin- gel 5 Werkhoven, W. M., schilder, Oudewand 13 Werler, H., landbouwer, Schoolstraat 31 Wemas, C. D. A., perser, Lunettestraat 2 Wesseldijk, J., ploegbaas N.S., Mr. Th. Heems kerkstraat 3 Wesselink, B., ambt. N.S., Schimmelpenninck- laan 15 Wesselink, D. J., boekbinder, Weg n. Voorst 112 Wesselink, G., pa pier be werker, Baankstraat 74 Wesselink, H., metselaar gem. werken, Wambuis straat 17 Wesselink, H. J., manufacturier, Nieuwstad 46 Wesselink, H. W. R., ambt. hypotheek kantoor, Prins Bemhardlaan 272 Wesselink J., wegwerker N.S., Akkerstraat 18 Wesselink, J. J., fabrikant, Schimmelpenninck- laan 83 Wesselink, J. W., sorteerder, Weg n. Voorst 114 Wesselink, J. W., arbeider PTT, Dijkstraat 5 Wesselink, L. R., verpleegster, Coehoornsingen 3 Wesselink, R. C. J., onderwijzeres, Markt 107 Wessels, A., huisknecht, Vijfmorgenstraat 25 Wessels, A., zonder, Geweldigershoek 39 Wessels, A. W., arbeider, Polsbroek 134 Wessels, H. J., chef boekbinderij, Buitensingel 160 Wessels, L., amanuensis-concierge, Kon. Juliana- laan 2 Wessem. H. R. F. van, echtg. v. Ambrosius, zon der, Deventerweg 113 Wessing, J., houtbewerker, Donker Curtiusstr. 1 Westemeijer, H, J. M., verpleegster, Martinet- singel 1 Westerhof, J., monteur, de Sav. Lohmanstraat 42 Westerholt, A., zonder, Laarstraat 55 Westerholt, G., meubelmaker, Troelstralaan 76 Westerholt, R, P., metselaar, Weg naar Laren 173 Westerholt, R. P., verpleger, Laarstraat 58 Westerholt, T. C. R., kantoorbediende, Laarstr. 55 Westerhoud, P. M., directeur muziekschool, Prins Bernhardlaan 322 Westerik, E., controleur, Valckstraat 13 Westerink, R., stationsarbeider, Beekstraat 63 Westerlaken, J., ambt. kadaster, Prof. Pierson- straat 43 Westerlaken, P., zonder, Stafingstraat 49 WesterveldKuijper, Wed. A. M., zonder, Oude wand 50b Westerveld, G. C., echtg. v. ten Brinke, zonder, Ruys de Beerenbroückstraat 77 Westerveld, H. J., zonder, Voorsterallee 68 Westerveld, J., dienstbode, Berkelsingel 90 Westerveld, J. N. J., ambt. belastingen, Thor- beckesingel 49 Westerveld, W. A., kantoorbediende, van Dorth- straat 4 Westerweel, J. G., handelaar vleeswaren, Beu kerstraat 62 a Westhof, A. M. T., kantoorbediende, Wams- veldseweg 51 Westhofv. d. Berg, Wed. H. A. M., zonder, Warnsveldseweg 51 Westhof, J. H. M., verkoper, Warnsveldseweg 51 Westra, D., machinist N.S., Weg naar Voorst 91 Westra, R., kantoorbediende, Markt 70 Wetering, P. J. van, gevangenbewaarder, Vijf morgenstraat 32 Wetering, A. M. T. van de, kantoorbediende, Goeman Borgesiusstraat 38 Wetering, G. van de, laadstationbediende, Graaf Ottosingel 75 Wetering, G. van de, zonder, Hagepoortplein 5a Weteringe, J. H., kapper, Marsweg 41 WetermanBeemink, Wed. M. J. A., zonder, Geweldigershoek 39 Wethmar, E., hoofdass. kinderpolitie, Prins Bem hardlaan 257 Weustenenk, G. J., borstelmaker, Jan Steenstr. 46 Weustenenk, J., kruidenier, Veerstraat 19 Weustenenk, L., verzekeringsagent, Graaf Otto singel 97 Wève, N. F. P., directeur zeemleerfabr., v. d. Ca- pellenlaan 18 Wever, J. A., zonder, Coehoomsingel 52 Wever, R., zonder, Coehoomsingel 52 Weverink, A. J., zonder, Markt 101 Weij, A. van, dmkker, Buitensingel 9 Weijel, A., slager, Sprongstraat 9 Weijel, C., veehandelaar, Sprongstraat 9 Weijel, L., winkelier, Sprongstraat la Weijenberg, B., stratenmaker, Achterhoven 86 Weijenberg, D., stratenmaker, Barlheze 38 Weijenberg, G., broodbakker, Spoordijkstraat 5a Weijenberg, H., koopman, Laarstraat 110 Weijenberg, J., los arbeider, Dieserstraat 40 Weijenberg, J. A., magazijnbediende, Borrostr. 24 Weijenberg, J. J., stratenmaker, Diezerstraat 40 Weijenberg, R., stratenmaker, O. Kanonsdijk 80 Weijer, P. A. de, zonder, Coehoomsingel 5 Weijers, W. P., verpleegster, Martinetsingel 1 Wezel, P. W. M. T. van, leerl. verpleegster, Mar tinetsingel 1 Wibbels, H. W. R., zonder, Groenesteeg 156 Wibier, K., grondwerker, Markt 94 Wichers, F. R., magazijnbediende, Nieuwstad 57 Wichers, H. J., zonder, Rozenhoflaan 20 Wichers, H. J., chauffeur, Rozenhoflaan 20 WichersSlotboom, Wed. T. G., zonder, Halter straat 6 Wichgers, G., gemeentearbeider, Emmerikse weg 89 Wichgers, H. J., landarbeider, v. d. Vegtestraat 68 Wichgers, H. J., landbouwer, Lievevrouwenstr. 7 Wichgers, H. J., gemeente werkman, Groene steeg 123 Widt, A. J. J. de, zonder, Marspoortstraat 3a Wiebenga, A. C., onderwijzeres, Prins Bemhard laan 305 bov. Wiegerste Beest, Wed. A. B., zonder, Welle- straat 137 Wiegman, B., zonder, Kapperallee 55 Wiegman, F., landbouwer, Kapperallee 55 Wiegman, H. M., loopknecht, Ruysdaelstraat 19 Wiekart, W. C., zonder, Berkelsingel 38 Wieken, J. H. A. A., vertegenwoordiger, Badhuis weg 4 WiekenkampSchutter, Wed. W., zonder, Warns veldseweg 28 Wiekens, S., fabrieksarbeider, Halvemaanstr. 21 Wielen, J. H. T. van der, ass. accountant, Page- matestraat 12 Wielen, W. van der, rector gymnasium, Deventer weg 36 Wielenga, H., doktersassistente, Laarstraat 8 bov. 104 Wielenga, J., kantoorbediende, Rozenhoflaan 34 Wielhouwervan Tongeren, Wed. C. C. H., zon der, Schimmelpennincklaan 21 Wiemelink, B., werkster, Groenesteeg 30 Wiemelink, B. M., boekbinder, Basseroord 18 Wiemelink, G. J., zonder, Groenesteeg 30 Wiemelink, H., fabrieksarbeider, Groenesteeg 30 Wiemelink, L., betonwerker, Norenburgerstr. 20 Wiemelink, L. J., zonder, Berkelsingel 38 Wiemer, G. J., letterzetter, Appelstraat 22 Wiemer, H., kruidenier, Markt 11 Wiemer, H. J., kantoorbediende, Markt 11 Wiemer, L., kantoorbediende, Markt 11 Wiendels, W. T. M., leerl. verpleegster, Martinet- Wientjes, F. W., pianohandelaar en -stemmer, Beukerstraat 64 Wierda, C. A., verpleegster, Coehoomsingel 66 Wierdsma, R. N. H., vertegenwoordiger, Heecke- renlaan 40 Wierik, H. J. H. te, pensionhouder, Coehoom singel 124 Wiering, J. R. A., perser, Akkerstraat 31 Wieringa, B. L., kantoorbediende, Hoornwerk 10 WieringaTromp, Wed. T., zonder, Hoornwerk 10 Wiersema, P., hoofdass. Rijkslandbouwvoorlich- tingsdienst, Goem. Borgesiusstraat 27 Wiersma, J., vertegenwoordiger, Molengracht 10 Wierts, A., winkelier, Nieuwstad 16 Wierts, C., expeditieknecht, Spiegelstraat 2a Wierts—Karreman, Wed. D., logementhoudster, Halterstraat 9 Wieten, H. C., winkelier, Broederenkerkplein 13 Wieten, J., koopman lederwaren, Markt 36 Wieten, J. M. C., winkelier, Markt 36 Wiggemans, J., wachtmeester marech., Warns veldseweg 99 Wiggen, H. van, religieuse, Geweldigershoek 39 Wiggers, D. J., hulp i/d huishouding, Nieuwstad 1 Wigman, A., caféhouder-winkelier, Weg naar Voorst 32 Wigman, B. H. J., onderwijzer, Pelikaanstraat 3 Wigman, D. E. H. W., e.v. Hendriks, winkeljuf frouw, Pelikaanstraat 3 Wigman, D. H., apoth. assistente, Weg naar Voorst 32 Wigman, J. H., winkelier, Markt 42 WigmanSnickers, Wed. M. L. H., zonder, Peli kaanstraat 3 Wilbrink, A., bakker, Melatensteeg 45 Wilbrink, A. J., chauffeur, Wambuisstraat 17 Wilbrink, M., verpleegster, Appelstraat 20 Wild, E. W. de, zonder, Geweldigershoek 39 Wild, G. J. de, timmerman, Vijfmorgenstraat 20 Wild, J. F. de, landarbeider, Donkeresteeg 14 Wild, W. J. de, schoenmaker, Emmerikseweg 11 WildeHarps, Wed. B. C. de, zonder, Molenweg 31 bov. Wilde, H. A. de, stationschef G.T.W., Slindewa- terstraat 40 Wilde, H. D. de, motor- en rijwielhandelaar, Laarstraat 72 Wilde, J. D. de, boekbinder, Ruysdaelstraat 15 Wilde, W. J. de, perser, Groenesteeg 190 Wildeman, J., vertegenwoordiger, Wellestraat 93 Wildeman, J. A., leerl. verpleegster, Coehoom singel 3 WildenbergWeyling, Wed. C., zonder, Spittaal straat 10 Wildenberg, J. A. C., drogiste, Spittaalstraat 10 Wildering, G., wagenmeester N.S., Dr. de Visser- straat 13 Wilderink, H. A., vertegenwoordiger, Paapstr. 3 Wildervanck de Blécourt, B. G., advocaat en pro cureur, Jacob Damsingel 21 Wildvank, H. W., kapster, Laarstraat 66 Wilgenhof, G., besteller PTT, Wilgestraat 46 Wilgenhof, G., ambtenaar gem. secretarie, Dr. de Visserstraat 1 Wilgenhof, H. F., besteller PTT, Emmerikseweg 79 Wilkens, H. L., rechter arr. rechtbank, Deventer weg 183 Wilkes, B., fabrieksarbeider, Schoolstraat 45 Wilkeshuis, K., onderwijzer, W. H. Vliegenstr. 11 Willemsvan der Klip, Wed. C. A., zonder, IJssel- kade 14 WillemsHacquébard, Wed. R. E. C., zonder, Coehoomsingel 5 Willems, D., zonder, Keppelstraat 12 Willems, D., wegwerker N.S., Weg naar Laren 92 Willems, E. J. L., houtbewerker, Molenweg 31 Willems, F. H., lerares steno en typen, Rozen hoflaan 1 Willems, G. F., zonder, Rozenhoflaan 1 Willems, G. F., kleermaker, Rozenhoflaan 1 Willems, H., los arbeider, Wanne 7 Willems, J., papierbewerker, Buitensingel 109 Willems, J. A., schoenmaker, van Houtenstraat 44 Willems, J. H., magazijnknecht, Heuke: straat 12 Willems, J. M., zonder, Brugstraat 7c Willems, L., zonder, Brugstraat 7c Willems, M., spoorwegarbeider, Rozenhoflaan 1 Willems, W. L., kleermaker, Rozenhoflaan 1 Willemsen, A. L., gevangenbewaarder, Berkel singel 7 Willemsen, B. H., steenslijper, Korte Beukerstr. 2 Willemsen, C., hoofdagent verz.mij., Staringstr. 47 Willemsen, E. M., tuinder en veehouder, Weg n. Vierakker 20 Willemsen, F. J., slager en blokleider vleescom binatie, Hemonystraat 55 Willemsen, G. B., leerl. verpleegster, Coehoom singel 3 Willemsen, G. L., bakker, Weg naar Vierakker 20 Willemsen, H. J., ambtenaar 's rijksbelastingen, Hobbemakade 37 Willemsen. J., groentekweker en veehouder, Weg naar Vierakker 18 Willemsen, J., zadelmaker, Markt 90 Willemsen, J., brood- en banketbakker, Turfstr. 4 Willemsen, J., zonder, Weg naar Vierakker 18 Willemsen, J. J., stenotypiste, Weg naar Vier akker 20 Willemsen, L. H., vertegenwoordiger, Hoorn werk 39 Willemsen, M. J., hulp i/d huishouding, Korte Hofstraat 16 Willemsen, P., zonder, Weg naar Vierakker 18 Willemsen, W. D., landbouwer, Vliegendijk 3 Willemsen, W. H., zonder, Deventerweg 245 Willigv. d. Berg, Wed. A. H., zonder, Boompjes- wal 17 Wilt, J. A. van der, boterhandelaar, O. Kanons dijk 52 Wilten, A. W., koopman in bedden en tapijten, Nieuwstad 71 Wilten, W. A., idem, Nieuwstad 71 Wiltink, D. J., metselaar, Baankstraat 47 Wiltink, D. J., administrateur, Marsweg 39 Wind, J., kantoorbediende, Warnsveldseweg 64 Winkel, D. J. de, meubelfabrikant, van Dorth- straat 26 Winkel, H. W. de, metselaar, Oude Touwbaan 8 105

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1958 | | pagina 54