c. 74 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Burgers J. S. Th., arbeider, Dieserstraat 60. Burgers M. J. H., costumière, Dieserstraat 60. Burgers M., timmerman, Marschweg 417. Burgman W. M. W., wagenlichter N.S., Slindewaterstraat 30. Burgwal F. F., bootwerker, Lievenheersteeg 21. Burh mej. L. de, huishoudster, Proostdijsteeg 2. Busch geb. Meppelink, wed. H. J., Akkerstraat 15. Bussel G. J. van, leerl. machinist N.S., Achterhoven 28. Bussink mej. J. G., Turfstraat 3a. Bussink R., handelsreiziger, Marschpoortstraat 5. Bute C. J., organist der St. Walb.-kerk, Waterstraat 30. Buunk A., meubelmaker, Hobbemakade 51. Buunk G. W., transportarbeider, Groenesteeg 85. Buunk L., ambtenaar directe belastingen, Hobbemakade 51. Buuren Q. H. van, huisknecht, Martinetsingel 1. Buijgers J. Th., machinist spoorw., Slindewaterstraat 54. Buijgers W., boekhouder, Slindewaterstraat 54. Buijink B. J., St. Elisabethgesticht. Buijser F. A., meubelmaker, Kromme Elleboogst. 1. Bijenhof G. E., arbeider, Marschweg 100. Bijenhof J., lompensorteerder, Marschweg 120. Bijl E. N., 1.1. verpleegster, Gasthuisstraat 18. Bijl M., typograaf, Pagematestraat 39. Bijleveld J., schoenmaker, Kerkhof 2. Bijlsma J. F., werkmeester Jeugdgevangenis, Badhuisweg 5. Bijvank G. J., Bornhof. Caarls mej. J. M. A., Berkelsingel 19. Cadovius W., adj. commies Ned. Spoorw., Prins Bernhardlaan 242. Caen geb. Schlicher, wed. M. J., Geweldigershoek 39. Calot A., Weg naar Vierakker I. Calot A., pluimveehandelaar, Polsbroek 90. Calot A., koopman, Graaf Ottosingel 95. Calot A., pluimveehandelaar, Polsbroek 130. Calot C., pluimveehandelaar, Wanne 5a. Calot Sr. H. W. J., koopman in wild, Weg naar Vierakker I. Calot Jr. H. W. J., koopman in wild, Emmeriksche weg 82. Calot H. J., pluimveehandelaar, Weg naar Vierakker I. Calot J., pluimveehandelaar, Weg naar Vierakker I. Campen W. van, wagenmaker spoorw., Sloetstraat 50. Camphuis B., lithograaf, Jan Steenstraat 19. Capel H., notaris, Groenmarkt 26. Q0 Capel D. van, betonarbeider, Beekstraat 3. Carmigchelt H. W., adj. dir. G. O. Coöp. Zuivelbond, Warnsveldscheweg 40. Castelein Th. J. A., adj. commies 2e kl. t. gem. secretarie, Frans Halslaan I. Castermans mej. A. G., modiste, Markt 32. Castermans A., bedrijfsleider limonadefabriek. Waterstraat 41a. Castermans A., kantoorbediende, Waterstraat 41a. Castermans A. J., bleekersknecht, Melatensteeg 38. Castermans B., Spittaalstraat 65. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 75 Castermans B„ transportarbeider. Weg naar Voorst 55. Castermans B. J rund- en varkensslager. Prins Bernhardlaan 323 Vastermans C. A., kleermaker, Laarstraat 87a. Castermans G. A., slager, Laarstraat 87. Castermans G. W agent v. e. strijkinrichting, Melatensteeg 38. Castermans mej. H. G., Laarstraat 87a. Castermans J. H., kleermaker, Spittaalstraat 106. Castermans J. H., boekbinder, Marschweg 249. Cate mej. L. S. ten, Coehoornsingel 58. Cate geb. üintinga, wed. P. ten, Deventerweg 129. Cazander A. J„ fabrieksarbeider, Hoogestraatje 33. Cazander gebr. J. M. W. en W. A. G. C„ Groenesteeg 50. Christ A. M., gereedschapmaker, Coehoornsingel 4a. Christ P., werkmeester, Coehoornsingel 4a. Christiaans A., meubelmaker, Coehoornsingel 2a. CHRISTIAANS, A., Oudewand 23. Artistieke Meubelen en Betimmeringen. Restauratie Antieke Meubelen. Christiaans M. J., kantoorbediende. Roggestraat 15. Christiaans W., aannemer, Weg naar Voorst 184. Christmann J. H., civiel ingenieur, Spoorstraat 3. Cieraad A., brugwachter, Beukerstraat 25a. Cieraad J meteropnemer G.E.B., Beukerstraat 25a. Caassen B. M., verpleger, Gasthuisstraat 18. C aassen H., fabrieksarbeider, Slindewaterstraat 17. C aassen H., metaaldraaier, Halterstraat 21. C aassen S rangeermeester spoorw., Buitensingel 95. C ement geb. Pepermans, wed. L., Nieuwstad 97. Clement W. K., kellner, Tadamasingel 17a. C ercq N. A. Ie, verpleegster, Coehoornsingel 3. C everinga O. J., leeraar rijkslandb. winterschool, Nieuwstad 93 Cloo geb. van den Berg, wed. J., Tadamasingel 51a. Coenders A., Sloetstraat 51. Coenders A., instrumentmaker, Sloetstraat 51. Coenders D„ groentehandelaar. Oude Kanonsdijk 46a. Coenders G., boekbinder, Sloetstraat 51. Coenders geb. Meijer ink, wed. J„ Bornhof. Coenders J., loodgieter, Sidneystraat 18. Coenders J. H beheerder woningbouw, Hemonystraat 21c. Coenders J W„ timmerman in dienst der gem., Sidneystraat 22. Coenders J., letterzetter, Sloetstraat 51. Coenders L., aannemer, Hemonystraat 2ld. Coenders W. A., meubelmaker, Lunettestraat 24. CoendersW. J., fruithandelaar, Oude Kanonsdijk 46a. Coenen Jhr. H. A., Kanonsdijk 25. Coenen J. G seinhuiswachter Ned. spoorw., Slindewaterstraat 36. Coenraad geb Kriellaart, wed. J. W„ 's-Gravenhof 6. Cohen geb Hart, wed. J„ Lange Hofstraat 16. Cohen L., koopman in antiek, Raadhuissteeg 5a. Cohen E., electricien, Marschweg 401. Cohen H., pakhuisknecht, Polsbroek 79a. Cohen H. J. C., 's-Gravenhof 6.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 39