218 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vries mej. M. de, leerl. verpleegster, Coehoornsingel 3. Vries M. de, meester bij den arbeid i. d. Jeugdgevangenis, Warnsveldscheweg 37a. Vries N. de, waschknecht-sjouwer, Beukerstraat 60a. Vries P. de, veekoopman, Coehoornsingel 90. Vries P. de, koperslager-loodgieter, Broederenkerkhof 13. P. DE VRIES, Broederenkerkhof 13, Tel. 32. Lood- en Zinkwerker. Erkend Gas- en Waterfitter. Sanitair Electr. inst. Vries P. de, ketelwasscher N.S., Marschweg 121. Vries P. de, scharenslijper, Hoogestraatje 10. Vries W. de, Nieuwstad 91. Vries W. de, schipper, aan boord. Vries W. F. de, voorwerker Ned. Heide Mi]., Kolenstraat 6a. Vriezekolk A., expediteur, Buitensingel 108. Vriezekolk A. A., slager, Buitensingel 64a. Vriezekolk geb. Nijkamp, wed. D. J., Zaagmolenweg 21. Vriezekolk G. T., land- en tuinbouwer, Zaagmolenweg 21. Vromen geb. Monnikendam, wed. L.Marschpoortstraat 13a. Vromen G., koopman in lompen en oude metalen. Laarstraat 21. Vromen M., Deventerweg 81. Vroom A. J., Nieuwstad 69. Vrossink geb. Zwem, wed. B., Polsbroek 98. Vrossink C., smid-bankwerker, Polsbroek 223. Vrossink J. D., stoelenmaker, Halvemaanstraat 45. Vrugtman E., chef-aanspreker Zutphensche begrafenisonderneming, Schupstoel 4. f©> VRUGTMAN, E., Schupstoel 4. Telephoon No. 76. Chef-Aanspreker der Zutphensche Begrafenisvereeniging. Vrij H. de, stoffeerder. Korte Hofstraat 12. Vrij Th. de, koopman in tapijten, Hobbemakade 35. Vuerhard mej. W. M., kantoorbediende loterijkantoor, Stationsweg 27. Vijgeboom G. C., opzichter Ned. Arb. Dienst, Zerboldstraat 47. Vijver geb. Mussies, wed. G. van de, Appelstraat 3. w. Waadenoijen Kernekamp, mej. P. J. van, onderwijzeres V.O., IJsselkade 21. Waal mej. C. M. de, kloosterzuster, Martinetsingel 1. Waal E. van de, bloemist, Beukerstraat 36. Waals C. van der, leeraar Chr. Lyceum, Weg naar Laren 11. Waanders A., Graaf Ottosingel 83. Waanders A. landbouwer, Groenesteeg 18. Waanders C., Graaf Ottosingel 175. Waanders G. J., adj.-commies ter Gem. Secr., Schimmelpenmncklaan 87. Waanders N. H., kruidenier, Rembrandtstraat 31. Waard A. de, Tadamasingel 26. Wachter A., kuiper, Komsteeg 2. Wachter G., brandstoffenhandelaar, Spiegelstraat 2a. Wagenaar J., correspondent, Deventerweg 56. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 219 Wagener mr. G. J. H., wethouder, Deventerweg 93. Wagensveld, mej. E. H. van, leerares vakschool, Deventerweg 51. Wagensveld G. J. van, Deventerweg 51. Wagenvoord J. G. J., controle-beambte N.S., Buitensingel 23. Wagenvoort D. G. J., Bornhof. Wagenvoort G. J., sigarenmaker, Vijfmorgenstraat 23. Wagenvoort mej. G. J., Achterhoven 42. Wagenvoort G. W., boekdrukker, Vijfmorgenstraat 2. Wagenvoort H., voorman-rangeerder Spoorw., Weg naar Laren 215. Wagenvoort H., boekbinder, Spittaalstraat 67. Wagenvoort H., schoenmaker. Oude Touwbaan 2. Wagenvoort J., Schoolstraat 10. Wagenvoort boekbinder, Lievenheersteeg 117. Wagenvoort J. W., schilder, Molenweg 81. Wagenvoort W., pakhuisknecht, Buitensingel 115. Wagter H., leerl. verpleger, Gasthuisstraat 18. Wakker mej. G. C. M., kloosterzuster, Martinetsingel I. Wakkermans A. J. H., Prins Bernhardlaan 265. Wal J. H. de, landmeter bij het kadaster, Deventerweg 64. Wal geb. Heijink, wed. B. van der, Halvemaanstraat 46. Wal B. van der, drukker cartonnagefabriek, Sidneystraat 37. Wal B. van der, pakhuisknecht, Halvemaanstraat 46. Wal E. W. van der, pachter der Buiten Sociëteit, Coehoornsingel 1. Wal H. T. van der, stoker-machinist gasfabriek, Tadamasingel 34. Wal J. van der, machinist koelhuis, Frans Halslaan 30. Wal geb. van der Meer, wed. J. van der, IJsbaanstraat 7. Wal J. W. van der, caféhouder, Turfstraat 1. Wal T. van der, schipper, aan boord. Wal mej. T. van der, leerares vakschool, IJsbaanstraat 7. Wal Tj. van der, scheepvaart-regelaar. Woonschip. Waldner M. H., steenfabrieksarbeider, Bakkerstraat 1b. Wallenburg C., kantoorbediende, Heeckerenlaan 12. Wallenburg T., 1ste opz. bij Gem. werken, Heeckerenlaan 12. Walsum Chr. van, arbeider, Halterstraat 25a. Walsum E. H. van, chauffeur, Marschweg 405. Walsum J. H. van, electro-monteur, Peppelstraat 25. Walters A., montagewerker, Polsbroek 27. Waltz A., Gasthuiskamp 35. Wamelink B. W. J. A., boekhouder, Hazekamp 20. Wamelink mej. J. M. M., kantoorbediende. Rozenhoflaan 18. Wamelink mej. G. H. A., kantoorbediende. Rozenhoflaan 18. Wamelink mej. M. Th. A., onderwijzeres. Rozenhoflaan 18. Wamsteker D., koopman in hout, Dieserstraat 40. Wamsteker geb. Vriezen, wed. G. N., rijwielhandel, Pelikaanstraat 15. Wandscheer geb. Ruiter, wed. F. H., Deventerweg 113. Wansink A., polijster zilversmederij, Weg naar Laren 146. Wansink D. J., coupeur pettenfabriek, Tadamastraat 1. Wansink mej. E. G., Hobbemakade 25. Wansink G. J., pettenmaker, Marschweg 92. Wansink Jr. G. J., smid, Weg naar Voorst 47. Warmolds geb. IJmker, wed. L., Coehoornsingel 52. Warmolts mej. A. A., onderwijzeres V.O., Weg naar Laren 40. Warmolts G., adj.-commies Dir. Bel., Weg naar Laren 40.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1942 | | pagina 111