48 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Aquarium en terrarium vereeniging „De Natuur" Zutphen. Bestuur: W. B. Kranenburg, voorz.; D. J. B. Brum- melman, secr., Borrostraat 3; H. Jansen, penmngm.W. J. Meijer ink en mevr. Hazelaar, leden. Genootschap ter beoefening van Natuurkundige Weten schappen (Physica). Bestuur: Pres. Dr. I. M. de Haas; secr. Dr. S. Postma; penningm. H. W. A. Behrens; Mr. B. P. J. Plantinga, Mr. W. J. H. Stam, Ir. H. W. de Kruyff, Dr. P. Doornenbal, adv. lid: Dr. H. Lier. Kring voor Wetenschappelijk Onderhoud. Bestuurpres. Ir. H. W. de Kruyff; vice-pres. ds. J. L. Faber; le secr. ïr. H. Kalshoven, 2e secr. dr. J. H. F. Bloemers. Nederlandsche Jeugdbond voor Natuurstudie, afd. Zut phen. Kees Andriesse, voorz.; C. Kiezebrink, secr.; B. Ver schoor, penn. Vereeniging van Radio-amateurs. Bestuur: J. L. Bakker, Eefde voorz.: R. Lammertse, Weg n. Vierakker 6, secr.; F. C. van Oostende, penningm.; W. H. Nieuwenhuis, 2e voorz., J. Ordelman. Vereeniging van Oud-leerlingen der Rijks Landbouw- winterschool te Zutphen. Voorz. F. van Zadelhoff, Dieren, vice-voorz. A. Tuitert, Warken bij Zutphen; secr. T. Burgers, Spankeren; vice-secr. W. Roeterdink, Gorssel; penn. A. J. Wis- sink, Wilp bij Deventer. Commissie van beheer van het Museum in het Wijnhuis, Oudheidkamer van Zutphen en de Graafschap. De commissie bestaat uit 7 leden, waarvan 1 benoemd wordt door en uit het college van B. en W, 3 door den Gemeenteraad, 3 door het bestuur der Vereeniging Zutphen Vooruit" en 3 door de Oud heidkundige vereeniging ,,De Graafschap". Voorzitter: de heer mr. J. Dijckmeester (B. en W.), leden de heeren D. Molenaar (Gemeenteraad); mej. W. v. Alphen, (Gemeenteraad); de heer D. H. Jordaan (Gemeenteraad); jonk- vrouwe C. Engelen, de heeren D. J. Bosman en G. J. Douwes; .Zutphen Vooruit"), de heeren H. Odink, Eibergen; Bbtege- man, Winterswijk en G. Langeler, Laren (de Graatschap). Secretaresse en conservatrice is jonkvrouwe C. Engelen, tot wie alle aanbiedingen voor geschenken of in bruikleen te geven voor werpen moeten worden gericht. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 49 Pictura. Bestuur: dr. J. v. d. Hoeven, voorz.; J. M. Ubbens, secr.; Fr. Reesinck, penningm. Leden: Jonkvr. G. Engelen, ir. D. J. Bosman, ir. D. Molenaar, R. A. P. v. d. Woude, R. Renssen en I. Spier. Vereeniging tot bevordering van Beeldende Kunsten onder beheer van het bestuur der Maatschappij ,,Arti et Ami- citiae" te Amsterdam. Correspondent voor Zutphen en Om streken J. Nijkamp, Beukerstraat 29. Vereeniging „Koninginnedag". Mr. J. Dijckmeester, Eere voorz.Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, voorz.J. A. Surink, vice-voorz.; L. Kieviet, penningm.; Freule E. M. C. E. Storm van 's-Gravesande, F. Bosch, J. J. de Jong, G. J. Kuiper, J. Leeraar, P. Lindeboom, H. J. Wessels, Mevr. A. Plantenga Beekhuis, B. J. Tiedink, Mevr. D. E. Tromp MeestersGreven, Mevr. M. van ZebenJansen, A. Hanekamp, secretaris, Jan Steenstraat 1 Oranje-Nassau-Museum. Correspondent voor Zutphen en O.C. L. Fahro te Zutphen. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Dep. Zutphen. Bestuur: dr. J. H. F. Bloemers, voorz.; Ds. M. Onnes Mzn.; secr.; J. M. Ubbens, penningm.; I. W. Opstelten, H. Gorter, ir. H. Kalshoven en D. Mulder. Vereeniging: Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Zut phen, gevestigd Rosmolensteeg. BestuurDr. J. H. F. Bloemers, Pres.; Mej. Dra. A. Goudeket, Deventerweg 119, secr.; J. Cohen, penn.Mevr. I. BehnVan 't Hoff, J. Beukenhorst, P. E. Boonstra, Jonkvr. C. Engelen, J. L. Faber, Mej. F. Kan, Mej. Dr. H. J. Reesink, Mej. Dra. W. Smelt, I. Spier, Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, Bibliothecaresse: mej. J. Felix. Instituut voor Arbeidersontwikkeling, afd. Zutphen. Voorz. ds. J. L. Faber; 2e voorz. H. Jansen; le secr. P. E. Boon stra (Heeckerenlaan 49); 2e secr. M. Altena; le Peijn- E. v. d. Meulen2e penn. Mevr. van Limbeek—KunstM. Spronk, H. W. Nijhoff, R. Westerholt, F. Meyerink, J. A. Paap, Mevr. Lintveld. TT TT Best. Onderafd. Natuurvriendenvoorz. H. Hetebrij, secr. W. J. Lukassen; penningm. H. W. Nijhoff. „De Graafschap". Dag. bestuurDr. J. C. Vos, Zutphen, voorz.; D. H. Jordaan, Eefde, vice-voorz.; dr. B. J. Wester beek van Eerten te Hummelo, secr.; O. J. Ynzonideste Borculo, 1936 4

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1936 | | pagina 26