166 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Zweverink B., seinhuis wachter, Ned. Spoorw., Achterhoven 14. Zwier Jr., J., rijwielhersteller, Korte Beukerstraat 5. Zwier zadelmaker, Spiegelstraat 8. Zwiers A. J., Spittaalstraat 44. Zwiers A. J., brievenbesteller, Tadamasingel 31. Zwiers B., magazijnbediende, Tadamasingel 30. Zwiers E. G brandstoffenhandelaar, Badhuisstraat 15, tel. 204. Zwiers geb. Bauhaus, wed. E. M., Spittaalstraat 44. Zwiers H., kantoorbediende, Borrostraat 4. Zwiers H., sigarenmaker, Hoogestraatje 35. Zwiers J., bakker, Kreynckstraat 7. Zwiers J. H., kantoorbediende, Spittaalstraat 44. Zwiers geb. Kraa, wed. J., in brandstoffen, Gr. Ottosingel 21. Zwiers J. D., slager, Markt 24. Zwiers mej. J. G., Nieuwstad 32a. Zwiers M. H., in brandstoffen, Nieuwstad 70. Zwiers geb. Muller, wed. R., 's-Gravenhof 20, tel. 57. Zwiers R., brandstoffenhandelaar, Nieuwstad 40. Zwiers S., schipper, aan boord. Zwolle A. B., spoorwegarbeider, Marschweg 60. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, f 2.per kwartaal. ADRESBOEK Verdeeling in Wijken. W Achterom. Baggeroord. Beekstraat. Bernerstraat. Borrostraat. Bronkhorststraat. Van der Capellenlaan. Coehoornsingel Deventerstraat. Deventerweg. Dieserstraat. Gasthuiskamp. Gasthuisstraat. Geweldigershoek. Halterstraat. Hazekamp. Heeckerenlaan Hellen raetplein. Hemonystraat. Isendoornstraat Jacob Damsingel. Keppelstraat. Apenstert. Barlheze. Berkelkade (Benoorden de Marschpoortstraat). Broederenkerkhof Broederenkerkplein Broederenkerkstraat Brugstraat. Coenensparkstraat Dreef. Groenmarkt (Noordzijde). Havenstraat. Heukestraat. Hooge Losplaats. Korte Hofstraat (Westzijde). Kreynckstraat. Marschpoortstr. (Noordz.). Marschweg. lN ZUTPHEN. 167 A. Kromme-Eüeboogsteeg. Leeuweriklaan. Leeuwerikstraat Lievevrouwenstraat Louisesingel, Molenbeekstraat Nieuwstad. Nieuwstadskerksteeg. Oranjeplein. Overweg. Overwelving. Praebsterkamp. Reinmakershoek. Rozenhoflaan. Sidneystraat. Slindewaterstraat T engnagelshoek Van Tilstraat. Weg naar Laren. IJsbaanstraat. Zerboldstraat. Ze ven-noteboomenst raat B. Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oude wed. Parkstraat. Pollaan. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). Vijverlaan. IJsselkade (Benoorden de Marschpoortstraat).

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1932 | | pagina 86