z. 168 ADRESBOEK VAN ZUTRHEN. IJ. IJKELEN JOH., Oudewand 1, Tel. 561. Heeren- en Dameskapper; Parfumerieën. IJland mej. A. J., Houtmarkt 71. IJLAND B. J., Houtmarkt 71 Tel. 60 Bedden, Dekens, Matrassen. Japonstoffen, Lingerie's. Uperen A. C. van, conducteur spoorw., Spittaalstraat 7a. IJpma J. Ph., Tadamasingel 55. IJsendijk mr. H. E. van, president arrondissements rechtbank, Coehoornsingel 28, tel. 527. IJsseldijk H., St. Elisabethsgesticht. IJsseldijk H. A., kruidenier, Frankensteeg 9. IJsseldijk J. A., Emmeriksche weg 29. Zadelhof f, geb. de Jonge, wed. F. B. van, Bornhof. Zalk mej. Th. van, verpleegster, Gasthuisstraat 18. Zandhuis mej. L., Deventerweg 5. Zandscholten J., gemeente arbeider, Kruisstraat 51. Zandt J. van 't, landbouwer, Oude Touwbaan 8. Zanten P. van, besteller spoorw., Kolenstraat 31a. Zanten W. H. van, arbeider, Dieserstraat 100. Zeben mej. A. C. van, bewaarschoolonderw., Vaalstraat 4. Zeben A. W. van, meubelmaker, Halvemaanstraat 36. Zeben H.Jzn., B. van, Pelikaanstraat 12. Zeben G. van, vendumeester, Marschpoortstraat 12. Zeben G. J. van, loopknecht, Vaaltstraat 4. Zeben Dzn., H. van, meubelmaker, Laarstraat 12. N.V. VAN ZEBEN's Woninginrichting, v/h fa D. VAN ZEBEN ZOON Magazijn Laarstraat 12, Tel. 321. Fabriek en Monsterkamers Polsbroek 814. Zeben H.Jzn., H. van, Berkelsingel 42. Zeben, geb. Klaassen, wed. H. J. van, Halvemaanstraat 36. Zeben J. van, kantoorbediende, Halvemaanstraat 36. Zeben J. E. van, Bornhof. Zeben J. J. van, stationchef Ned. spoorw., Stationsweg 4. Zeben P. van, kantoorbediende, Vaalstraat 4. Zee mej. F. van, Melatensteeg 74. Zee mej. M. van, verpleegster, Coehoornsingel 3. Zee mej. W. C. van, verpleegster, Coehoornsingel 3. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 169- Zee F. van der, kantoorbediende, Weg naar Laren 145. Zee mej. H. C. van der, costuumnaaister, Melatensteeg 74. Zee, geb. Put, wed. K. van der, Melatensteeg 74. Zee S. van der, kade- en havenmeester, Weg naar Laren 145. Zeegers N., behanger, Spoordijkstraat 10. Zeegers geb. Oudendag, wed. F., Groenesteeg 118. Zeegers M. G., behanger, Spoordijkstraat 10. Zeegers N., Bornhof. Zeehandelaar M. S., handelsreiziger, Barlheze 22a. Zeeuw A. de, Nieuwstad 91. Zeeuw J. de, hoofd der eerste Chr. school, Berkelsingel 11. Zeeuw W. C. T. de, restaurateur, Stationsplein 8. Zegeling geb. Bartels, vrouw H., koopvrouw, woonwagen. Zegeling H., kermisreiziger, Woonwagen. Zegeling J. W., kermisreiziger, Woonwagen. Zegers A., landbouwer, Weg naar Voorst 248. Zegers mej. J. L., Turf straat 20. Zegwaard G. J., bakker, Zevennooteboomstraat 2b. Zelders H. D., leeraar rijkslandb. winterschool, Warnsv. weg 33. Zemmelink mej. M. M. H., modiste, Pelikaanstraat 12a. Zervaas F. L., leerl. mach. Ned. Spoorw., Stationsemplacement. Zeuner mej. E. L., coupeuse, Pelikaanstraat 7a. Zevenboom mej. L. A., Zaadmarkt 92a. Zevenboom, geb. Brommeijer, wed. L. A., Zaadmarkt 92a. Zigtema, geb. Micka, wed. A., Wamsveldsche weg 214. Zinsmeester C., winkelbediende, Weg n. Voorst 66. Zinsmeester F., schoorsteenveger, Kerkhof 20. Zinsmeester L., schilder spoorw., Buitensingel 40a. Zomer mej. J., Nieuwstad 58. Zomer J., smid, Hoogestraatje 16. Zondervan H., contr. Geld. Overijss. Zuivelbond, Hoornwerk 37a. Zoomers W. H., Groenmarkt 4. ZOOMERS W. H., Groenmarkt 4 Dameshandwerken en Mode-artikelen, Luiermanduitzetten, Babykleeding. Zuilekom A. G. van, handel in rijwielen, 's-Gravenhof 14. Zuilekom mej. G. H., Praebsterkamp 7a. Zuilekom geb. Lammers, wed. J. W. van, Spittaalstraat 76. Zuuk F. G. van, bakker, Beukerstraat 50. Zuuk H. van, bakker, Beukerstraat 50. Zuuk H. R. van, klerk b. h. kadaster, Beukerstraat 50. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 87