82 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Kraats C. van de, losse arbeider, Groenesteeg 59. Kraaijenhagen mej. A. C., Rozengracht 16. Kramer mej. A. B. A., Sareptastichting. Kramer Jr., H. J., Bornhof. Kramer J., remmer spoorw., Melatensteeg 17. Kramer, geb. Hendricks, wed. J. A. H., Tengnagelshoek 1. Kramer J. H. A., schilder, Lievenheersteeg 28. Kramer K., fabr. v. wollen goederen, Brugstraat 4a, tel. 577. Kramer, geb. Castermans, wed. W., Spittaalstraat 59. Kranen J. van, houtkoopersknecht, Marschweg 175. Kranen J. W. van, handelsreiziger, Hemonystraat 10. Kranenburg B., verpleger, Gasthuisstraat 18. Kranenburg G. J. H. timmerman, Buitensingel 44. Kranenburg J., arbeider, Halterstraat 9. Kianenburg W. B., machinist, Tadamastraat 7. Krasenberg G. W., Bornhof. Krasenberg, geb. Timan, wed. H., Warnsveldsche weg 24. Krasenberg Th., meubelmaker, Oudewand 61. Krassenberg A., kuiper, Hoogestraatje 38. Krassenberg A., schoenmaker, Wambuisstraat 5. Krassenberg G., lompensorteerder, Achterhoven 62. Krassenberg W. J., arbeider, Achterhoven 54. Kreek A. de, lompensorteerder, Polsbroek 29. Kreek J. de, stucadoorsknecht, Polsbroek 29a. Kremer C., schipper, aan boord. Kreukniet J., gepens. godsdienstonderw., Vischpoortplein 12a. Kreulen J. W., onderwijzer, Leeuweriklaan 2. Kreunen G., krantenbezorger, Lievenheersteeg 16. Kreusen H., caféhouder, Pelikaanstraat 6. Kreusen W., remmer spoorw., Groenesteeg 56. Kreijenbroek, geb. Oudenampsen, wed. C. L., Rijkenhage 5a. Kreijenbroek mej. F. G., ambt. raad van arbeid, Rijkenhage 5a. Kreijenbroek J., banketbakker, Groenmarkt 10, tel. 315. KREIJENBROEK Fa Wed. C. L., Turfstraat 37, Tel. 311. Banketbakkerij Kokerij. Kreijenbroek J. G., banketbakker, Turfstraat 37, tel. 311. Krieger mej. A. C-, Ruitershofje. Krieger, geb. Hammerman, wed. A. W., Spittaalstraat 35a. Krikhaar mej. H. J., St. Elisabethsgesticht. KRIKKE G., Laarstraat 3, tel. 54. Goederenvervoer en verhuizingen. Handel in alle soorten Brandstoffen. Krikke, geb. Zwiers, wed. W., kruidenierster, Polsbroek 167. Krimp J. H., leerl. machinist Ned. spoorw., Spittaalstraat 9. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 83 Krimp J. H., groentenhandelaar, Spittaalstraat 9. Kristal D., pakhuisknecht, Lange Hofstraat 26. Kroes G., schoenmaker, Groenmarkt 45. Kroese J., leeraar Fransche Taal, Marschpoortstraat 2. Kroesen mej. Th. W., St. Elisabethsgesticht. Kroeskop J., winkelier in galanterieën, Beukerstraat 18. Kroeze mej. J. J., teekenonderwijzeres, Praebsterkamp la Kronenburg, geb. Rouwenhorst, wed. J., Rijkenhage 51. Kronenburg J. A. A. J., manufacturier, Beukerstraat 21. KRONENBURG Firma L., Beukerstraat 21. Manufacturen. Specialiteit in Luiermandsartikelen. Kroon P. A., handelsemployé, Berkelsingel 112a. Kroon H. de, handelsreiziger, Weg naar Laren 33. Kros mej. J. Ph., modiste, Pelikaanstraat 12a. Krosse G., magazijnknecht, Markt 101. Kröber J. A., lithograaf, Laarstraat 3. Krudde, geb. Breshamer, wed. J., St. Elisabethsgesticht. Kruit J., winkelbediende, Weg naar Laren 139. Kruitbosch G. W., rijwielhandelaar, Oudewand 28, tel. 620. Kruitbosch H., schoenmaker, Warnsveldsche weg 78. Kruitbosch H., winkeljuffrouw, Beukerstraat 39. Kruitwagen mej. C. A., Beukerstraat 21. Kruijff H. W. de, directeur v. d. keuringsdienst in het gebied van Zutphen, IJsselkade 13, tel. 193. Kruijff geb. Fleming, wed. W. H. de, Geweldigershoek 3. Kruys Voorberge J., directeur der ambachtsschool en der burger avondschool, Deventerweg 55. Kuip D. van der, boekbinder, Warnsveldsche weg 88. Kuip E. J. van der, brievenbesteller, Buitensingel 7. Kuip H. van der, voerman, Hoogestraatje 49. Kuip R. van der, arbeider, Hoogestraatje 49. Kuiper, geb. Aaltink, wed. A., Halterstraat 1. Kuiper H. G., bakker, Barlheze 31. Kuiper J., Marschpoortstraat 4a. Kuiper J., bakker, Nieuwstad 34. Kuiper Johanna, Halvemaanstraat 60. Kuiper mej. J. G., onderwijzeres, Marschpoortstraat 4a. Kuipers H., rentm. van het Bornhof, Zaadmarkt 101, tel. 78. Kuipers J. N. P., arbeider, Spiegelstraat 16. Kunimer F G., schrijnwerker Ned. spoorw., Noodwoning Station. Kumpe, geb. Lasonder, wed. J. G., Hoornwerk 21. Kun mr. J. H. C. M. v. d., subst.-offic. van Justitie, Deventer weg 113, telephoon 201. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 44