160 ADRESBOEK Vl Marschpoortstraat (Zuidzijde). Martinetsingel. Pelinkaanstraat (Zuidzijde). Proostdij steeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. Wijk Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats) Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Wijk Buitensingel (van den Weg I naar Emmerik tot en met i de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Wijl Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Kom steeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Wij Achterhoven. Akkerstraat. Baank straat. Dwarsstraat. Dijk straat. Kanonsdijk. Kruisstraat. N ZUTPHEN. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. IJselkade (bezuiden de Marschpoortstraat). Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. D II. Vijfmorgenstraat. Walstraat. W ambuisstraat. Wanne. Weg naar Emmerik. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. E. Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordzijde). Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). V aaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). E. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 161 STEIHOISÏRICTES: Voor den Gemeenteraad voor de Provinciale Staten en voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Voor de verkiezing van leden van den Kaad, de Provinciale Staten en de Tweede Kamer der Staten-Generaal wordt de ge meente Zutphen verdeeld in tien stemdistricten, te weten: le Stemdistrict (Gemeentehuis), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door den IJssel van de uitmonding van de Helbergsche beek tot de Marschpoortstraat, den achterkant van de perceelen aan de Noordzijde van de Marschpoort straat, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Groenmarkt, den achterkant van de perceelen aan de Zuid en Westzijde van de Houtmarkt en Zaadmarkt, den achter kant van de perceelen aan de Noordzijde van de Pelikaan straat, de Zuidzijde van den Martinetsingel tot de Hoofd gracht, de Hoofdgracht en de Helbergsche beek 2e Stemdistrict (school G Tadamastraat), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door den IJssel, de Helbergsche i I, Hoofdgracht, de Zuidzijde van den Martinetsingel den achterkant van de perceelen aan de Oostzijde van de' Spittaalstraat, de rechte lijn van de brug tussehen de Spit taalstraat en den Emmenkschen weg naar de Noordzijde van de Mestbergplaats en de Zuidgrens der gemeente tot den IJssel 3e Stemdistrict (school E Polsbroek), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door de rechte lijn, loopende van de Noordzijde van de Mestbergplaats naar de brug tussehen den Emmenkschen weg en de Spittaalstraat, de Oostgrens van district II, de Binnengracht, de achterzijde van de per- cee en Laarstraat 2 tot en met 10, den achterkant van de per ceelen aan de Oostzijde van de Polsbroek tot de Donkeresteeg, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Donkeresteeg, den achterkant van de perceelen aan de West zijde van het Hoogestraatje, de achterzijde van de perceelen Groenesteeg No. 113 en 115, den achterkant van de perceelen aan de Oostzijde van het Hoogestraatje, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Laarstraat tot aan de brug tussehen de Laarstraat en den weg naar Warnsveld en de rechte lijn tot de Noordzijde van de Mestbergplaats. 4e Stemdistrict (school E Polsbroek), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door de Noordgrens van distriet 111. de Oostgrens der gemeente; de Berkel tot aan de brug tussehen de Laarstraat en den weg naar Warnsveld en den achterkant van de perceelen aan de. Noordzijde van de Laar straat tot aan de brug tussehen Beukerstraat en Laarstraat 1922 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 84