126 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Spijker J bewaarder strafgevangenis, Lunettestraat 9. bpijker M.arbeider, Polsbroek 100. Spijker P., schoenmaker, Groenmarkt 45. tllephoon iit dire°teUr g6m' reiDigiDg' Kerkhot 2' Stam G., gemeentebode, Kerkhof 7. Stam J., in damesartikelen, Beukerstraat 37. Stapel J. H., ladingmeester spoorw., Baankstraat 2. Stapelvoort mej. J. B., winkelierster, Rijkenhage 9. Stapelvoort W., lompenkoopman, Rijkenhage 9. STARINK Fzn. G., Turf straat 31. Levering van Muziek, Tydschriften, Dag- en Weekbladen. Starink G., boekhandelaar, Turf straat 31. Starink G., kruidenier, Laarstraat 48, Starink mej. G. G.Schupstoel 5. Starink Sr., J. W., kleermaker, Oudewand 43. Starink Jr., J. W., kantoorbediende, Warnsv. weg 110 Stannk M., Schupstoel 5. STAS?K' Firm^ W,- J' G <Th' de Groot), Houtmarkt 46, tel 484 AJgemeene Boek-, Muziek- en Papierhandel. Plaatsing van Advertentiën. Staudt M. F., leerl. machinist, spoorw. Buitensingel 85 Steeg H. van der, wachtm. der huzaren, Buitensingel 27. Steeman G., loodgieter, Hoogestraatje 79. Steeman G. J., in suikerwerken, Spiegelstraat 46. Steeman mej. J. J., Spiegelstraat 46. Steeman L. A. J., suikerbakker, Barlheze 10. Steemers, geb Rij semus, wed. B. J., in sigaren, Turfstraat 41. Steemers G. G., teekenaar kadaster, Turfstraat 41 Steemers J. F. beëdigd klerk v. h. kad., Graaf Ottosingel 81 Steemers, geb. de Haan, wed. J. N., Rijkenhage 15. Steemers J. N. J. kantoorbediende, Turfstraat 41. Steemers Th. A. G., kantoorbediende. Rozenhoflaan 15a, Steemers W. J. W., klerk spoorw., Rijkenhage 15. Steenbergen mej. A. M.Woonwagen. Steenbergen G., arbeider, Halvemaanstraat 4. Steenbergen R., arbeider, Apenstert 1. Steenbergen R. J., arbeider, Dieserstraat 30 Steenblik geb. van de Vosse, wed. G., manufaeturierster, Laarstraat 114. Steenhuijsen mej. J. P. J. van, Henionystraat 59. Steenman A J schilder, Korte Beukerstraat 25, tel. 567. Steenman, geb. Iliohan, J. W., in visch en fruit, K.Beukerstr. 25. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT f 2.50 per kwartaal. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 127 Steenstra T.leeraar Ned. Taal, Praebserkamp 9a. Steetsel F. J., Noorderhaven 7. Steetsel, geb. Hilverdink, wed. H. Kruisstraat 10. Steetsel Ph. J. B., gasfitter spoorw., Baankstraat 17. Steffens A. H.Bornhof. Stegeman, geb. de Groot, wed. B. J., Schoolstraat 10. Stegeman E., concierge, Stationsweg 3. STEGEMAN E., Groenmarkt 7. Pendules, Klokken, Wekkers etc. Goud- en Zilverwerken. Stegeman G. J., kolendrager spoorw., Kruisstraat 36. Stegeman G. W., brandersknecht, Kolenstraat 20a. Stegeman, geb. Nijland, wed. H., tapperij, Kanonsdijk 6. Stegeman H. J., schoenmaker, Wambuisstraat 9. Stegeman J., houthandelaar, Weg naar Laren 39, tel. 99. Stegeman mej. J. C., rijkstelegrafiste, Stationsweg 3. Stegeman mej. M. F., Bornhof. Stegink A. A., brugarbeider spoorw., Marschweg 69. Stein J., arbeider zeepfabriek, Groenesteeg 40. Stein Sr. P., Heukestraat 12a. Stein Jr., P.. barbier, Kanonsdijk 46. Stel H., arbeider spoorw., Marschweg 49. Steller J. H., bediende, Laarstraat 59a. Stemerding H. B. P., direct, groenteveiling, Praebsterkamp 7a. STERENBORG firma H. B., Groenmarkt 43. Tel. 47. Uitsluitend eerste kwaliteit SCHOENWERK. Sterk mej. A. M., hoofd R.-C. meisjesschool, St. Elisab.gesticht. Sterke mej. J. M. de, leerares vakschool voor meisjes, Laarstraat 59. Sterkenburg C. G., onderwijzer, Spittaal straat 3. Stemfeld L.veehandelaar, Rozengracht 9, tel. 507. Steup J. J.kapper, Nieuwstad 53. Steur, geb. Schinkel, vrouw, Groenesteeg 45. Steverding mej. P. M. E.. onderwijzeres, St. Elisabethsgeaticht Stevens G., wachtm. der huzaren, Graaf Ottosingel 69. Steijsel E. B., timmerman, Wambuisstraat 11. STEIJSEL J. H., Martinetsingel 23. Tel. 390. Rund- en Varkensslager. Steijsel J. W., wagenmeester spoorw.. Emmeriksche Weg 55. Steijsel, geb. Makkink, wed. Ph. J. H., Bornhof. Stieding H. E., pakhuisknecht, Marschpoortstraat 3a. Stienstra J., handelsreiziger, Pelikaanstraat 8. Stittelaar, geb. Wijgman, wed. G., Weg naar Laren, 153a. Stittelaar J. H., ondermachinist spoorw., Buitensingel 105. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 67