166 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Visscher, L. A. A. Albers, C. E. Heinsius, Th. M. S. van Dam, J. M. Vrugtman, C. E. Baerents, M. 't Hart, W. E. F. Scholte en K. de Groot. Vakonderwijzers: mevr. C. A. Weersinavan Duyn (wiskunde), D. F. Keyzer (natuurkunde), W. A. Montfoort (teekenen), J. Heskes (gymnastiek). Het onderwijs omvat de vakken aq, s en t. Het schoolgeld bedraagt voor de eerste 3 leerjaren 20, voor de volgende 3 leerjaren 32 en voor de hoogste 5 leerjaren 40 per jaar. De schooluren voor het 7o tot en met het llo leerjaar zijn op Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 912 en van 24 uur; op Woensdag en Zaterdag van 912 uur. De schooluren voor het 4c, 5o en 6e leerjaar zijn op Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 9—12 en van 24 ur; op Wognsdag en Zaterdag van 912 uur. Op Maandag en Donderdag heeft klasse 5 les van 8'/«—117« uur en de meisjes dier klasse ontvangen op die dagen handwerkles van ll'/«12 uur. Dinsdag en Vrijdag geldt diezelfde dagverdeeling voor de 6e klasse. Aan deze school zijn de vacantiën als volgt: le. De week, waarin de le Kerstdag en die, waarin de Nieuwjaarsdag valt gevolgd door den Maandag. 2e. Van den Goeden Vrijdag tot den 2en Dinsdag na Paschen. 3e. De 6 volle weken, voorafgaande aan den len Dinsdag of Donderdag in September. 4e. Van den Vrijdag vóór tot den Woensdag nó Pinksteren. 5e. De middag voor en de ochtend na den St. Nicolaasavond. Openbare School D voor M. U. L. O. (voor jongens en meis jes) Waterstraat. Hoofd: A. Weisfelt. Onderwijzers: J. W. Mensink, T. Nijenhuis, C. G. van Munster, A. van Otterlo en J. K. van Toledo. Onderwijzeres: mej. A. Nijland. Onderwij zer in de gymnastiek C. Hage. Onderwijzeres in de nuttige en fraaie handwerken: mej. H. K. Uiterwijk. Toel. 1 Sept. Schoolgelden: 24.per jaar. Schooluren: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 's voorm. van 8*/«12 uur en 's nam. van 24 uur, Woensdag en Zaterdags, 's voorm. van 8'/«—12 uur. Openbare School E (voor jongens en meisjes) in de Polsbroek. Hoofd: C. L. Fahro. Onderwijzers: A. Bijkerk, G. W. Vis en J. H. Zorn. Onderwijzeressen mej. J. G. H. Harbach, G. M. Brinkman en J. Bilderbeek. Onderwijzeres in de nuttige hand werken J. H. Ordelman. Getal leerlingen gemiddeld 240. Schoolgelden: Morgen en namiddaguren per maand 0.25 voor een leerling. De overige kinderen uit hetzelfde gezin betalen de helft. Schooluren: Alle werkdagen 's morgens van 912 uur, 's namiddags van 24 uur, behalve Zaterdag namiddag. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 167 Avondherhalingsschool in school E (voor jongens). Hoofd A. Bijkerk. (Van OctoberApril). Schoolgeld: 0.25 per maand. Schooluren: Eiken avond, behalve Zaterdag, van 5—7 uur. Openbare School F in de Hoven. Hoofd G. J. Gijmink. Onder wijzers: H. Pen, A. G. M. van Keulen, F. Hoevers en P. Hen driks. Onderwijzeressen: mej. M. Koning en H.A. van der Veen; voor handwerken: H. A. Meilink—Salemink. Getal leerlin gen 215. Schoolgelden: Voor ieder kind per maand 0.25, minvermogenden 0.12'/,, onvermogendcn gratis. Schooluren: Allo werkdagen, behalve Zaterdag namiddag, 's voorm. van 9ll'/a, 's nam. van 24 uur. Openbare School G (voor jongens en meisjes) op den Tada- masingel. Hoofd: A. K. Klaren. Onderwijzers: W. van der Woude, A. Broekhuizen, W. O. Eskes, A. Meilink, G. J. A. Nijenhuis en A. Roozendaal. Onderwijzeressen: mej. H. E. Kamm, J. G. Kuiper, M. H. C. Lenderink, H. J. Madiol, H. A. Makkink en A. H. Wagner; voor handwerken Th. M. J. Wolsak. Gewoon lager onderwijs en onderwijs in Fransch. Zes leer jaren. Toelating 1 Sept. Getal leerlingen 340. Schoolgeld: 2.per 3 maanden. SchoolurenMaandag. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag, 's voorm. van 9 12 uur. s nam. van 24 uur. Woensdag en Zaterdags alleen 's voorm. van 912 uur. Openbare School H (voor jongens en meisjes) bij de Berkel- bogen. Hoofd C. van der Vlies. Onderwijzers: C. G. Ster- kenburg, D. J. Bezaan, D. J. E. Timmers. Onderwijzeressen: mej. S. Revelman, B. J. Bender, T. M. Tijhof en J. H. C. Hof man. Vakonderwijzeressen voor nuttige handwerken: J. A. A. van SantenKumpe en M. v. Veen. Getal leerlingen ongeveer 300. Gewoon lager onderwijs. Schoolgeldper maand 0.40 voor 1 kindvoor meer kinderen uit één ge zin 0.20 ieder. Schooluren: Alle werkdagen, 's morgens van 9—11'/, uur, 's namiddags van 24 uur, behalve Zaterdags 's namiddags. Avondherhalingsschool in school H (voor meisjes) van 1 Octo ber1 April. Hoofd W. Meijer. Schoolgeld: 0.25 per maand. Schooluren: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 5—7 uur.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 88