150 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Kadaster. Ingenieur verificateur van het kadaster in de 4e Divisie, (Bewaringen Zutphen, Almelo en Deventer), M. de Vos. Bureau Stationsplein 11. Concierge A. J. Geels. Land meters: J. G. Pompe, A. K. Nunnink, P. Wind, J. Zijlstra J.Tzn., J. H. de Wal en M. de Vroome. Teekenaars: H. Burgers, K. de Goede, E. Sluizeman, F. L. van Hamont, F. J. H. Siebenhar en B. J. Lensen. Kantoor van de Hypotheken, het Kadaster en de Scheeps bewijzen, Stationsweg 1 (beneden). Bewaarder: W. tenBokkel. Het kantoor is open van 9 tot 5 uur. Boekhouder van het KadasterD. L. Bolleman. R(jks en beëedigd klerk J. F. Stee- mers. Concierge G. E. Eimers. Registratie en Domeinen. Inspecteur: M. Th. Mijnlieff, kantoor Waterstraat 5. Ontvanger: H. E. Wiersema, kantoor Water straat 5. Laatstgenoemd kantoor is open alle werkdagen van 9 tot 4Zaterdags van 9 tot 1voor de Vermogensbelasting eiken werkdag van 1012 uur met uitzondering van den laatsten werkdag der maand. Zegelrecht naar het formaat. Klein papier (voor verzoekschriften, volmachten)f 0.30 Half vel gewoon papier (voor verdere onderhandsche akten) - 0,50 Gewoon papier (voor akten van notarissen en andere ambtenaren)- 1. Zegelrecht voor kwitantiën, onderteekende declaratiën en rekenin gen, depositobewijzen, rekeningen-cou:ant, diploma's van lidmaat schap van- en toegangsbewijzen voor leden tot sociëteiten en vereenigingen- 0,05 Tot een bedrag van f 10.vrij. Zegelrecht voor schuldbekentenissen, borgtochtakten, akten van be leening en prolongatie (hiervoor kan plakzegel en formaatzegel worden gebruikt)- 0.30 Zegelrecht voor polissen. Levensverzekering en invaliditeitsverzekering- 1. Ziekten- en ongevallenverzekering- 0.50 Andere verzekeringen voor één jaar f 0.05 per f 1000, voor 2 jaar f 0.10 per f 1000, voor langer of voor onbepaalden tijd f 0.15 per f 1000. Meerdere exemplaren en afschrifleu vast recht van f 0.25. Wisselzegel. f 0.05 per f 100 berekend over ronde sommen van f 100, tot f 500, daar boven over ronde sommen van f 500, boven f 10000 over ronde sommen van f 1000. Wissels enz. betaalbaar op zicht, uiterlijk drie dagen na zicht of uiterlijk 8 dagen na dagteekening, vast recht van f 0.05. Huurcontracten van roerende en onroerende goederen f 0.10 van iedere f 100 van den huurprijs plus lasten over den geheelen huurtijd berekend. Wordt de akte binnen drie maanden na haar dagteekening en binnen een maand na den aanvang der huur ter registratie aangeboden, dan is het dubbel exemplaar vrij van zegel. Zegelrecht van aan- en verkoopnota's van makelaars en commissionairs in effecten f 0.05 van iedere f 100. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 151 Rijks Waterstaat. Noordelijk Arrondissement van de 6e Directie (Gelderland). Arrondissements-Ingenieur: Jhr. A. G. Beelaerts van Blok land, Ingenieur 3e klasse te Zutphen, Bureel Nieuwstad 85. Techn. ambt.: W. ten Bosch, techn. ambt. Ie kl. te Apel doorn. M. In 't Hout, techn. ambt. Ie kl. te Zutphen. C. L. Dalebout, techn. ambt. 2e kl. te Doesburg. F. C. den Hartigh, techn. ambt. 3e kl. te Harderwijk. Ch. J. G. Willems, techn. ambt. 4e kl. te Zutphen. W. A. D. Hoogwater, techn. ambt. 4e kl. te Apeldoorn. Bureelambtenaren: G. J. Bessem, Bureelchef, H. M. Vroom en J. A. R. Prinsen te Zutphen. Derde Rivier arrondissement (De IJssel van Westervoort tot de Zuiderzee). Arrondissements-Ingenieur: V. J. P. de Blocq van Kuffeler, ingenieur le kl. te Zutphen. Bureel Nieuwstad 85 (9—12 en 11/9—41/2 uur). Techn. ambt.: J. Kooreman, techn. ambt. le kl. te Kam pen, J. Beukelman, techn. ambt. le kl. te Deventer, W. A. Dormaar Pzn., techn. ambt. 2e kl. te Dieren. Rijksbakenmeester te Zutphen: H. J. Nijhuis. Bureelambtenaren: R.Groenendijk,Bureelchef,en G.Dijkman. Rijks-Betaalmeester, E. C. U. Baron Calkoen, Rgkskantoren- gebouw. Rijksboekhouder W. F. E. Brouwer Jr. Geopend van 9 tot 2 uur. College van Zetters. De Burgemeester q.q., voorz.Leden: G. Lfisen, J. W. Vergeer, J. W. van Loo, H. A. Ezerman, L. Albers en N. Th. Dekker. Raad van Beroep voor de Directe Belasting. Voorz.H, W. J. Sannes. Plaatsverv. voorz.: Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graaf land. LedenG. Lijsen, Mr. W. J. v. Boneval Faure te Voorst en Jhr. Mr. B. de Jonge, secr. Plaatsverv. leden: H. W. Massink, J. B. Helmich te Baak en Mr. W. Wiersma te Apeldoorn. Plaatselijke Commissie ingevolge art. 86 der Ongevallenwet 1901. Mr. J. B. Sölner, voorz., L. Albers, secr., M. Lenselink, F. I. Iliohan en H. Koordeman, leden. Commissie van aanslag voor de Inkomstenbelasting. Jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter. Leden: L. Albers, Mr. J. B. Sölner, H. J. Ketjen te Zutphen en Mr. W. H. E. baron v. d. Borch van Verwolde.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 80