146 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. voor de Landerijen en PlantsoenenYoorz W. Mulder, J. C. Wyers en H. J. van Braambeek. Commissie voor de StrafverordeningenMr. J Dijckmeester, Voorz., Mr. J. B. Sölner, H. J. van Braambeek, M. J. Mulders en Mr. J. H. Ketjen. Gemeente Secretarie Afdeeling „Algemeene Zaken": W. B. Hemminga, hoofd commies, chef der afdeeling, J. A. W. Sluis, adj. commies le kl., L. M. Vos, adj.-commies 2e kl., G. H. Morsink, klerk. Ie Afdeeling. Financien, O. N. Hagenaar, commies, chef der afdeeling, E. J. Meindersma, ad).-commies 2e kl. lie Afdeeling. Militaire zaken, Onderwas, enz. J. J. A. Nieuwkamp, commies, chef der afdeeling, J. B. G. Beerta, adj -commies le kl. Ille Afdeeling. A. Burgerlijke Stand, Hinderwet, Ar beidswet. Nederlanderschap, K. M. Houtaar, commies, chef der Afdeeling, G. J. Waanders, klerk. Ille Afdeeling. B. Bevolking, enz., J. Gimberg, algemeen wijkmeester, J. A. Nijenhuis, klerk. Concierge bodeG. A. Martinus. BodeG. Stam. De Secretarie is geopend alle werkdagen van 9 tot des nam. 2 uur. Bureau Militaire Zaken, Onderwijs, Bevolking enz. ingang L. Hofstraat. Bureau Burgerlijke Stand, Finan cien, Drankwet, enz., ingang 's-Gravenhof. Woensdag en Vrij dag nam. half twee kostelooze huwelijksvoltrekking, op andere uren van die dagen f5,op andere dagen f 20, Gemeente-OiitvangerJhr. H. A. Coenen. Het kantoor van den Gemeente Ontvanger is geopend alle werkdagen, met uitzondering van Zaterdag, des morgens van 9—2 uur, ingang Lange Hofstraat no. 2. Controle Gemeentebelastingen. (L. Hofstraat 3). Controleur H. N. B. van Santen, klerk H. M. Mannessen. Verdere gemeentelijke ambtenaren en bedienden. Dir. Gem. Werken, Bouw- en Woningtoezicht, Plantsoenen en Algem. Begraafplaats, Ir. H. W. Dohna, c.i. Hoofdopzichter over de ge meentewerken en gebouwen, W. C. van der Staaij. le op zichter, T. Wallenburg, 2e opzichters E. de Jager en W. Annema, en over de plantsoenen H. Mensink, beambte bij de administratie J. H. Kolber, klerk J. Hartink (tijd.). Hoofdopzichter der gemeentelanderijen, D. A. Bos. Klerk J. W. Albers. Kade- en havenmeester, L. van der Zee. leWaagmeester, J. M. Thien. 2e Waagmeester, F. ten Pas. Vischafslager, L. J. Arendsen. Reinmaker, G. J. van Eekeren. Om roeper en Aanplakker, H. van Assenderp. Klokkenist, Ferd. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 147 Engelsma. Avondklokluider, J. Nieuwburg. Torenwachter, M. J. Plettenberg. Gemeente-Veearts, tevens keurmeester van vleesch en visch, S. Heimans. Directeur der Gemeente- reiniging en ontsmettingsdienst, G. A. de Monyé. Opzichter Harmsen. Toezicht op de markten, de Gemeentepolitie. Israëlitische Begraafplaats buiten de voorm. Spittaalpoort, Opzichter en doodgraver S. de Jong. Algemeene Begraafplaats, verdeeld in 4 klassen en een afz. R.K. begraafplaats. Opzichter en doodgraver W. Hartemink voor de Algem. en B. L. Kattenbeld voor de R.K. begraafplaats. Op verzoek van eigenaren neemt de gemeente ledige graven terug tegen betaling van de helft van de som, die daarvoor bij uitgifte aan de gemeente is betaald. Voor het terugnemen van ledige graven indertijd aan particulieren toebedeeld wordt betaald, voor graven in de le klasse een som van f 25 voor die in de 2e klasse f 10. Voor de verkrijging van het uitsluitend recht om voor den tijd van 20 jaren lijken in een bepaald graf te doen begraven is verschuldigd: a. een recht van f 40 voor een graf in de le klasse en een ïecht van f 25 voor een graf in de 2e klasse, waarin minder dan 4 lijken kunnen worden begraven b. een recht van f 60 voor een graf in de le klasse en een recht van f 37,50 voor een graf in de 2e klasse, waarin 4 of meer lijken kunnen worden begraven. Voor de verkrijging van het uitsluitend recht om voor onbepaalden tijd lijken in een bepaald graf te doen begraven is verschuldigd a. een recht van f 75 voor een graf in de le klasse en een recht van f 50 voor een graf in de 2e klasse, waarin minder dan 4 lijken kunnen worden begraven b. een recht van f 100 voor een graf in de le klasse en een recht van f 75 voor een graf in de 2e klasse, waarin 4 of meer lijken kunnen worden begraven. Voor de overboeking van bovenbedoelde rechten wordt tenzij in het geval de nieuwe eigenaar den overledene in de' rechte linie bestaat, f 3 betaald. Voor het recht om een lijk te begraven ineen graf waarop met een der bovengenoemde rechten is verkregen, is ver schuldigd in de le klasse een recht van f 15, in de 2e klasse een recht van f 8. Het overige begrafenisrecht bedraagt voor een lijk van een volwassen persoon, met inbegrip van het openen en sluiten van het graf en de doodbaar: le klassef 22 2e - -

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 78