140 ADRESBOEK Verdeeling in Wijken. V Achterom. Baggeroord. Beekstraat. Coehoornsingel. Deventerstraat. Deventerweg. Dieserstraat. Gasthuisstraat. Geweldigershoek. Halterstraat. Isendoornstraat. Jacob Damsingel. Kromme-elleboogsteeg. Leeuweriklaan. Leeuwerikstraat. Apenstert. Barlheze. Berkelkade (Benoorden de Marsch poortstraat). Broederenkerkhof. Broederenkerkplein. Broederenkerkstraat. Brugstraat. Groenmarkt (Noordzijde). Havenstraat. Heukestraat. Hooge Losplaats. Horte Hofstraat (Westzijde). Kreynckstraat. Marschpoortstr. (Noordz.). Marschweg. Badhuisweg. Berkelkade (bezuiden de Marschpoortstraat). Bakkerstraat. 's Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerksteegj e. LN ZUTPHEN. A. Lievevrouwestraat. Louisesingel. Molenbeekstraat. Nieuwstad. N ieuwstadskerksteeg. Overweg. Overwelving. Eerste Pofferdijkdwarsstraat. Reinmakershoek. Rozenhoflaan. Tengnagelshoek. Van Tilstraat. Weg naar Laren. Zeven-noteboomenstraat. B. Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oude Wed. Parkstraat. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). IJselkade (benoorden de Marschpoorstraat). C. Kerkstraatje. Kattenha ven straat. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstr. (Zuidzijde). Proostdij steeg. Raadhuissteeg. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Ravenstraatj e. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoorstraat. Waterstraat. IJselkade (bezuiden Marschpoortstraat. Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. df Wijk D I. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warns veld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Wijk Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. V ij f morgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Emmerik. Zaagmolen weg. Weg naar Vierakker. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjes wal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortstraat. Houtmarkt (Oostzijde). Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paarden wal. Pelikaanstr. (Noordzijde). Prinsenhof. Rijkenhage. Schupstoel. Turfstraat (Zuidzijde). Sprongstraat. Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanon sdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Yliegendijk. Weg naar Yoorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 73