1(50 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Tiendcommissie in het Ie tienddistrict. Standplaats Zutphen. Lid en Voorzitter. Mr. H. C. van Hanswijk Pennink Lid en plaatsvervangend Voorzitter, Mr. A. S. de Blécourt; Leden. Jhr Mr. Dr. J. P. Hooft Graaf land te Warnsveld. J. B. Helmich te Baak. Mr. J. I. Neeb te Harderwijk. Plaatsverv. Leden, Mr. Z. W. Straatman te Almelo, J. C. Blaupot ten Gate te Zutphen, Jhr. A. H. P. C. van Suchtelen van de Haare te Del den. Secretaris, Mr. Th. Dijstraplaatsvervangend secre taris, Mr. W. E. H. Br. v. d. Borch van Verwolde. Kamer van Koophandel. Leden: A. Velders. Voorz., J. M. Ubbens, Thes., R. ten Gate, G. L. Maaldrink, P. Broekhuizen, (allen aftr. 1911), G. J. Looman, J. G. J. Wessels, S. Nijburg, H. Revelman, (allen aftr. 1913). B. H. Drijber, Secr. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven H. Koor- deman, G. J. Douwes Jr., A. G. Kerkmeijer, P. Broek huizen, J. C. ten Braak, allen patroons en allen te Zutphen. M. Olden te Warnsveld, H. Wormgoor te Warnsveld, J. W. Born, A. F. Bremer en G. W. Lebbink, werk lieden, allen te Zutphen. Voorzitter voor het le halfjaar is de werkman M. Olden id. voor het 2e halfjaar is H. Koordeman, patroon. K. M. Houtaar, Secretaris. Allen treden af in 1914. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). D. Molenaar Voorz., L. J. Spier Secr., W. J. Schillemans Penningm., H. Evekink Jr., E. J. Volkers. Contributie minimum f 0,25 Getal leden 150. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. bond. Bestuur: Dr. J. Hooykaas, Voorz., Mr. P. v. Regteren Altena, Onder Voorz., C. L. Fahro, Secr., J. M. de Groot. Penningm., Dr. P. M. Keer, E. W. Morren, G. H. Dieperink, Mr. B. H. Drij- ber, J. J. v. Beest, Mr. Max Moltzer. Getal leden 100. Minimum contributie f 0,25. Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. Bestuur: Mr. Th. Dijstra, Voorz., J. v. Dijk, ADRESBOEK van ZUTPHEN. 161 Eerebestuurslid, J. Boks, Secr., R ten Gate. Vice Voorz., G. W. Ormel, G. Kranenburg en P. Wind, Penningm. Getal leden 100. Contributie minstens f 0,25 per jaar. Neutrale Kiesvereeniging. Centraal Bestuur: F. A. Bonté, Voorz, C. L. Rambonnet, Secretaris, G. Roelofs, Penningm., J. M. A. Hendriks, G. T. v. d. Horst, G. J. Looman, H. Revelman Jr., A. Vromen, J. G. J. Wessels, M. de Wolf, J. de Jong, T. Rauch, Th. Swa- ders en G. W. Jansen. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. F. C. Gies, Voorz., A. Coenders, 2e Voorz G. W. van Laar, Secr., C. Hartman, 2e Secr., H. J. Leijer, Penningm., L. J. Harmsen en P. Th. v. Hoof, Commissarissen. Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht. BestuurMevr. F. van de Watering—Krol, presidente; mej. R. G. Visscher, secretaresse mej. C. Vos, penningmeesteresse; mej. C. Baerents, mej. Landeweert ten Cate. Loterij. Wed. B. van Zeben Hzn, debitant. IJker der Botervaten. L. J. Arentsen, Halvemaanstr. 34. 's Woensdags van 1 tot 4. Geneeskunde. Staatstoezicht op de Volksgezondheid voor Noord-Brabant, Gelderland en Limburg. Hoofd inspecteur Dr. P. M. J. M. E. Woltering. Inspecteurs, R. C. H. Schlüngel, Dr. J. C. I. van der Hagen, P. G. J. Joosten. Dr. G. Romijn. Gezondheidscommissie: Pres. D. Molenaar, Secr. Mr. G. M. van Voorthuijsen. Leden: L. G. Maaldrink. Dr. R. G. Rijkens, F. S. J. Veeze, Jhr. Mr. B. de Jonge, Dr. J. Oudenampsen, C. Bijl, J. L. Siemens en Jhr. C. E. W. v. Panhuijs. Stadsgeneesheeren Dr. E. J. W. Holleman, Dr. A. J. van Rhijn en J. L. Siemens. Stads heel- en vroedmeesterDr. J. van der Hoeven. Vroedvrou wen vrouw Haster en vrouw Bloemendaal. Nederl. Maatsoh. tot bevord. der geneesk. afd. Zutphen. Pres. C. Bijl, Secret. Dr. E. J. W. Holleman. Gemeente Veearts S. Heimans, tevens keurmeester van vleesch en visch. Districts-veeartsF. S. J. Veeze. Zuivelconsulent B. v. d. Burg. Directeur der gemeente-reiniging G. R. de Monijé.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 84