52 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Hekkers M., opperman, Bornhof. ♦Hekman H., touwslager, Laarstraat 169. ♦Hell G., aannemer, Stationsweg 27. Helmich, geb. Rampen, wed. J. J., Barlheze 95. ♦Helmsing P., beeldhouwer, Dieserstraat 80. ♦Hemert H. F. van, stalhouder, Halterstraat 18a, tel. 231. Hendal P. C., ondermachinist S.S., Deventerstraat 3a. ♦Hendricks J. B., logementhouder, Barlheze 36. ♦Hendrickx A. M. L., rijkstelegrafist, Vischpoortstraat 3. Hendriks A. J., zandbaggeraar, Lievenheersteeg 50. ♦Hendriks C. J., arbeider, Spiegelstraat 20. ♦Hendriks G., petroleumventer, Hoogestraatje 63. Hendriks G., wijnkoopersknecht, Geweldigershoek 13. Hendriks G. J., landbouwer, Achterhoven 86. ♦Hendriks G. J. F., landbouwer, Achterhoven 64. ♦Hendriks G. P. A., schoenmaker, Barlheze 30. Hendriks G. W., landbouwer, Polsbro'ek 102. Hendriks H., stoelenmaker, Bornhof. Hendriks H., touwslagersknecht, Weg naar Voorst 52. Hendriks Hendrika, breister, Laarstraat 37. ♦Hendriks H. J., stadsarbeider, Graaf Ottosingel 185. fHendriks H. J., stoelenfabrikant, Berkelsingel 122. ♦Hendriks J., Geweldigershoek 39. Hendriks Jacobus, arbeider, Spiegelstraat 25. ♦Hendriks J., groentekweeker, Buitensingel 58. Hendriks, geb. Dekker J., werkvrouw, Spiegelstraat 25a. Hendriks J. A., gevangenbewaarder, Buitensingel 20. Hendriks, geb. Pohlman, wed. J. F. J., Bornhof. ♦HENDRIKS Gzn., J. H., firma Oorsprong, Slager. In Rund- en Kalfsvleesch. Groenmarkt 24. Telephoon No. 175. ♦HENDRIKS Jr. J. M. A., Spittaalstraat Stoelen en Meubelfabriek. Kasten, Tafels. Speciaal in Stoelen met biezen- en rieten zittingen. Hendriks J. W., arbeider, Polsbroek 177. ♦Hendriks P., oppasser, Turfstraat 18. fHendriks P., schilder, Groenesteeg 52. ♦Hendriks Jr., P., onderwijzer, Spittaalstraat 26a. Adverteer in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 53 ♦Hendriks S. F. G., timmerman, Lijnbaanstraat 2. Hendriks mej. W. E., costuumnaaister, Warnsv.weg 23a- ♦Hendriksen K., loodgietersknecht, Halvemaanstr. la. ♦Hendrix W. Th., landbouwer, Polsbroek 149. ♦Hengel A. H. G. Th. van, handelsagent, Rerkelkade 7, tel. 308. ♦Hengel J. van den, stations-assistent 2de klasse S.S., Vischpoortplein 12. Hengel W. A. van, gep. onderoff., Graaf Ottosingel 7. Henny mej. A. A., IJselkade 30, tel. 319. Henrix II. H., arbeider, Akkerstraat 9. fHenrix W. H., landbouwer, Wanne 1. ♦Hermsen J. H. Th., kapelaan, Tengnagelshoek 9. ♦Herrebrugh W. J. J., kapper, Barlheze64. ♦Heskes J., leeraar in de gymn., Isendoornstraat 1. Hesselink, geb. Roelofsen, wed. G. J., Wambuisstr. 26. ♦Hesselink G. J., huisknecht, Hoornwerk 15. f Hesselink J., kleermaker, Dieserstraat 3. ♦Hesselink J. B., slager, Halterstraat 6. ♦Hesselink Jr., L. F., nachtstoker S.S., Weg naar Laren 6. ♦Hesling A. J. B., bleeker i.h. krankz. gest., Gasthuisstr. 18. ♦Hetebrii A., in brandstoffen, Donkeresteeg 57. ♦Heukelman F. H., particulier, Korte Hofstraat 9. Heus H., arbeider, Kruisstraat 17. ♦Heuvelhorst J. H., stadsarbeider, Buitensingel 26. ♦Heuvelink G. H., landbouwer, Baankstraat 8. ♦Heuvelink G. P., mach. b.d. Waterl., Weg naar Vierakker 2. ♦Heuvelink H., timmerman, Wambuisstraat 33. ♦Heuvelink J., arbeider, Marschweg 20. fHeuvelink J. R., landbouwer, Vliegendijk 1. ♦Heuvelink M., timmerman, Spittaalstraat 36. ♦Heuvelman H., voerman, Donkeresteeg 40. Heuvershorst H. J., landbouwer, Bornhof. ♦Heuvink II., remmer S.S., Laarstraat 51. ♦Heuvink Jr., W., handelsreiziger, Raadhuissteeg 8. Heuzels G., St. Elis. Gest., Geweldigershoek 39. ♦Heij M. J., particulier, Graaf Ottosingel 21. *Heijde N. C. v. d., gepens. opzichter der genie, Spittaalstr. 5. Heijden P. F. J. van der, St. Elis. Gest., Geweldigersh. 39. *Heijgemer E., behangersknecht, Hoogestraatje 33. Heijgemer, geb. Ribbers, wed. J., Laarstraat 41. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 30