204 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Het houden van dekstations voor versckillendekonijnenrassen. Plet uitgeven van het Weekblad „V. P. N." Contributie i' 1,per jaar. Zutphen's Landbouwers Veefonds De onderlinge hulp Bestuur voor Zutphen G. J. Scholten A.Hzn E. Ban- nink, A. van Engelen, penningm.W. T. Hendriks, H. Boom, A. Eggink. Voor de Hoven W. Riethorst, H. Lammers en E. J. Klaassen. Nieuwe deelnemers betalen 3 pOt. van de geschatte waarde der koeien, terwijl tevens van 5—1}^ cent van elke f 100 dei- geschatte waarde per week wordt bijgedragen. Bij sterfgeval wordt de geheele geschatte waarde vergoed. Het vee wordt door het bestuur gekeurd, en 20 pCt. beneden de waarde aangenomen. De administratie van elke nieuwe koe of kalf kost 1' 0,25, het taxeeren en het opbranden geschiedt kosteloos. De gecon tribueerde gelden worden alle maanden in de Spaarbank belegd. Onderling Zutphensch Geitenfonds. Bestuur: E. Mep- pelink, Voorz.A. Diezeraad Secr.W. Ch. Barendsen, Penningm. Taxateurs: J. Hasper, H. Jansen Gzn., A. F. Mulder, H. W. Wullink, G. Lammers, H. Rietberg en W. Floor. Het fonds stelt zich ten doel, elkander onderling te steunen bij sterfte van geiten. Ook zal zij trachten het geitenras te ver edelen door aankoop van ras-zuivere Zwitsersche bokken. De deelnemers in dit fonds verbinden zich percentsgewijze hun bijdrage te geven voor een gestorven geit, dit wil zeggenze betalen naar gelang zij de geiten verzekerd hebben en naar het aantal. Vaste contributie wordt niet geheven. Leden moeten uitsluitend geitenhouders zijn. Donateurs betalen eenjaarlijk- sche bijdrage naar eigen goedvinden. Zij, die het fonds wen- schen te steunen met eene gift, kunnen zich tot een dei- bestuursleden wenden. Nederlandsche Heide Maatschappij. Afdeeling Zutphen. Voorz. F. H. Umbgrove. Secr.-Penningm.Mr. M. Rom Colthoff. Waterschap van de Berkel. Watergraaf Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland Secr.-Penningm., A. Staring. Afd. Beneden-Berkel. F. H. Umbgrove, Voorz.Dr. E. D. Cartier van Dissel en H. Postel, Hoofdgeërfden Mr. M. Rom Colthoff, Secr.-Penningm. Tramweg-Maatschappij Eefde Zutphen. Dir.H. N. Sluis. Comm. J. Canters en Mr. J. B. Sölner. Tramweg-Maatschappij Zutphen—Emmerik. F. M. Loep, Directeur. C. W. Vrijland, Burgemeester Hoog-Keppel, ADRESBOEK van ZUTPHEN. 205 Voorz.-Comm. J. B. Helmich, Baak, H. Menzel Burge meester Emmerik, L. Meijer, 's Heerenberg, Max Oster- maijer, Emmerik, Mr. M. Rom Colthoff, Zutphen, H. J. v. Zadelhoff, Doetinchem, Secretaris. Tramweg-Maatschappij ,.De Graafschap" Zutphen. Directeur: P. v. d. Velde, CommissarissenB. Cuperus. Zutphen, Voorz.S. A. K. baron v. Nagell, Warnsveld, P. G. Gallée, Vorden, D. Ouweleen, Hengelo (G.), Mr. A. P. R. C. baron v. d. Borch van Verwolde, Ver- wolde, B. F. W. baron van Westerholt van Hackfort, Vorden, J. M. Koning, Hengelo (G.). Nederlandsch Meitray. Afd. Zutphen. Pres. C. Storm Buijsing, secr. en Thes. Mr. W. J. L. Umbgrove. Leden: Jhr. Mr. D. W. v. Andringa de Kempenaer Contributie f 5 voor een lid, f 3,65 voor een begunsti ger. Getal leden 30 en 1 begunstiger. Commissie voor de Kweekschool voor de Zeevaart te Leiden. PresSecr. B. H. A. Lenderink, Thes. C. C. Brünings en F. H. Umbgrove. Staatsspoorwegen Zutphen. Dienst van Beweging en Reizigersvervoer. Stationchef W. HuizingaAdj. Stationschef H. W. Bos Stationsassisten J. M. Hoeven, E. K. Ebbenhout, W. Mulder, J. v. d. Hengel, II. de Kant, L. Strabbing. Commies C. v. Ingen. Adj Com mies A. Verweij, K. Breuker, Adsp. adj. Commies, F. L. Bausch, H. H. F. Salomon. Klerk-Telegrafist J. Reisma, C. S. Ypma, J. H. A. Carras, W. Hagens, L. Altena, W. J. W. Steemers, W. Veniet, G. Hartink, G. H. Loman, W. Schreurs, H. Schaap. Goederenklerken C. D. A. Warnas, C. Rolaff, H. J. Volkers, F. Alons, A. P. de Geus. Telegrafisten J. A. Dammer, H. Santing. Ladingmeesters G. J. Oldenhof, J. Timmermans, E. Bolte, A. J. Aalpol, J. Arentsen, G. Schoonkind, H. W. Stoelhorst, J. H. Stapel, J. Renes. Perroncontroleurs P. M. Jeukens, A. de Waard, J. G. Klabbers, F. Dol man, J. J. Haan. G. A. Teeuwsen. Dienst van Weg en Werken: Sectie-Ingenieur Haitsma Muiier. Chef de bureau J. M. de Groot. Hoofd Bouw kundige W. F. van Vliet. Opzichters J. M. H. Vroemen en J. Verkerk. Commies A. A. van Broekhuijzen. Adj.- Commiezen H. J. van Braambeek, Th. J. Schoot en B. J. Boswinkel. Klerk F. U. Bentfort van Valkenburg.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 106